Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Rychlá velikonoční soutěž

Dub 1802 Autor: Redakce

…aneb chcete v létě dobře vypadat a vidět? Soutěžte!

Vyhrajte prémiové doplňky stravy od společnosti Goldim. Pokud také věříte v sílu přírodních surovin a chcete pouze kvalitní a zdraví prospěšné produkty, zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě 1405 Kč, který obsahuje tři produkty: Family In® Detox ananasový, Sunsteva® a 2x InFocus®.

family detoxDoplněk stravy pro výživu nervové soustavy a očí InFocus® obsahuje komplex antioxidačních vitamínů a minerálů včetně luteinu, doplněný o bylinné extrakty z rostliny schizandry čínské a ženšenu sibiřského, které se tradičně používají i v čínské medicíně a při výše zmíněných případech. Je vhodný také pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány i diabetiky. Živý nápoj Family In® Detox ananasový slouží jako náhrada 1 – 2 porcí jídla a při detoxikaci a podpoře hubnutí. Nápoj je plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, aminokyselin a rostlinných bílkovin. Je ideální součást nízkoenergetické výživy, která zahrnuje i běžné nízkotučné a nízkosacharidové potraviny a pokrmy. Má nízkou energetickou hodnotu. Přírodní sladidlo Sunsteva® na bázi steviol-glykosidů využijete ke slazení teplých nápojů a jídel. Má vysokou sladivost, až 350x větší než cukr a téměř nulovou energetickou hodnotu. Je tak ideálním sladidlem pro diabetiky – nepřispívá totiž ke zvyšování hladiny krevního cukru.

Soutěžní otázka

Společnost Goldim dodává na trh také kojenecká mléka. Napište nám na soutěžní mail soutez@prima-receptar.cz, z jakého jsou mléka. Třem vybraným soutěžícím pošleme balíček v hodnotě 1405 Kč. Nezapomeňte proto připojit svou adresu. Soutěž končí 8.4. 2018.

Nápověda k soutěžní otázce na www.goldim.cz

jarni detox

Poskytnutím těchto údajů, dáváte svůj souhlas, že v případě výhry uveřejníme na našich stránkách vaše jméno a obec. Vaše e-mailová adresa, může být dále využita pro zasílání novinek z našeho webu.
Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad ochrany osobních údajů.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist