Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Rozzáří váš domov!

Lis 1213 Autor: Redakce

televize s barevnym rameckemNebaví vás nudné černé televizory? V tom případě oceníte novinku letošního podzimu – unikátní LED televizory Hyundai s vyměnitelnými barevnými rámečky.

Svůj nový televizor Hyundai řady 945 si nyní můžete jednoduše přizpůsobit své náladě nebo barevně doladit svému interiéru. Stačí vyměnit jeho přední rámeček za jiný. Rozdíl je, jak jinak než, v barvách! V základním provedení je televizor bílý, ale není problém udělat z něj snadno a rychle modrý, červený nebo módní zářivě zelený! Získáte tak neotřelý doplněk – červenou televizi do dívčího království nebo modrý televizor do chlapeckého pokoje. A kdykoliv vás jedna z barev omrzí, není nic jednoduššího, než rámečky prohodit a vyměnit za jinou barvu nebo se vrátit k elegantní bílé.

Barevnou variantu si můžete navíc důvtipně vybrat podle toho, na co se právě díváte. Představte si třeba National Geographic na stylově zelené televizi! Anebo můžete zvolit třeba červený rámeček pro doladění interiéru ložnice ve večerních hodinách.

Stylové televizory s výměnnými barevnými rámečky jsou k dostání v úhlopříčce 56 nebo 61 cm a kromě standardních technických parametrů jsou jedinečné funkcí Record Ready. Díky ní můžete nahrávat DVB-T vysílání na flash disk.

Nová řada televizorů Hyundai výjimečné svým variabilním vzhledem, jsou ideální do dětského pokoje, ložnice, kuchyně, ale i do menšího obýváku. S tímto televizorem tak budete mít „4 televize“ úhlopříčky 22“ jen za 4.590 Kč nebo úhlopříčky 24“ za 5.500 Kč.

Televizor je ve FULL HD a nechybí mu ani funkce Record Ready – nahrávání na flash disk nebo HDD.

Více informací získáte na www.hyundai-electronics.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist