Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Realizace bazénů bez problémů

Srp 1024 Autor: Redakce

bazén s přelivemTestovali jsme za Vás několik dodavatelů bazenů a doporučujeme společnost Niveko, která se výrobou plastových bazenů zabývá více než deset let. Velmi nás potěšil individuální a profesionální přístup jejich zaměstnanců. Tato firma vyrábí jednak plastové polypropylenové bazény pro privátní i veřejné použití a dále pakbazény s těžkou fólií.

Do sortimentu ale patří i veškeré příslušenství jako je zastřešení, filtrace, ohřev a bazénová chemie. Samozřejmostí je kompletní servis, dodávky bazénů na klíč. Odborní zaměstnanci Vás rádi profesionálně zaškolí v oblasti údržby bazénu.

Všechny kalkulace a dokonce i osobní návštěva je zdarma. Dostanete tak cenné rady ohledně tvaru, ale i technologií jako je vytápění nebo filtrace.

bazén komboHlavním cílem je tedy spokojený zákazník. Vše je řešeno s ohledem na přání, potřeby a v nepodlení řadě i finanční možnosti jednotlivce. Nás nejvíce zaujalo, že služby nikdy nekončí samotnou dodávkou a instalací bazénu, firma provádí i záruční a pozáruční servis, ale také telefonické nebo osobní konzultace. Na zaměstnance firmy se tedy můžete obrátit se všemi problémy, například pokud si nebudete vědět rady se zazimováním bazénu nebo s kvalitou vody v bazénu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist