Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Přivýdělek pro milovníky zvířat

Zář 1516 Autor: Redakce

Ať už jste student nebo třeba maminka na mateřské dovolené, přivydělat si nějakou tu korunu navíc se určitě hodí. Pokud máte rádi zvířata a nějakou zkušenost s péčí o ně, můžete se stát příležitostným hlídačem nebo venčitelem pejsků. Pomůžete tak zaneprázdněným páníčkům, kteří shánějí pomoc kvůli pracovní vytíženosti nebo třeba když jedou na dovolenou. Stačí se jen registrovat na Doginni.cz, projít vstupním pohovorem a přidat se k více než 700 stávajícím hlídačům.

Hlídači si nejprve zdarma vytvoří vlastní profil na Doginni.cz

pes doginniTam vyplní co nejvíce informací o sobě a nabídku případných doplňkových služeb, jako je výcvik, aplikace léků a podobně. Brigáda je ideální například pro studenty a absolventy veterinárních oborů, není to ovšem podmínkou. Tým Doginni.cz při pohovoru prověří, zda máte zkušenost se zvířátky a dokážete si poradit v nejrůznějších situacích, které mohou při hlídání nebo venčení nastat. Pak už stačí jen čekat, až si vás vybere některý z páníčků a dohodne si s vámi termín hlídání nebo venčení.

Výhodou práce pro Doginni.cz je časová flexibilita. Pokud se například chcete během zkouškového období více věnovat studiu a méně pracovat, není to žádný problém. Po zadání požadavku máte tři dny na rozmyšlenou, zda ho přijmete nebo se vám termín zrovna nehodí.

S tím souvisí i to, kolik si vyděláte. Nejoblíbenější hlídači si přes Doginni.cz vydělávají i přes deset tisíc měsíčně. Cenu si hlídač určuje sám a odměnu dostává do pěti pracovních dnů od vrácení psa spokojenému majiteli. Z celkové ceny jde 25 % Doginni.cz na provozní a marketingové výdaje, díky kterým se o stránce a tak i o vaší nabídce dozví více zaneprázdněných páníčků.

pes doginniOd hlídače se samozřejmě očekává zodpovědnost, ovšem zvířátka se někdy chovají nepředvídatelně a mohou se při hlídání zranit nebo něco rozbít. Všechny služby objednané přes Doginni.cz jsou pro tyto případy kryté pojištěním.

Nejlepší na této práci je ale to, že vás bude bavit. Když je hezky, můžete s pejskem trávit celý den venku. Vaší prací je udržovat psa spokojeného a pravidelně o tom informovat jeho majitele třeba prostřednictvím fotografií. Pokud milujete zvířata, bude pro vás hlídání pejsků prací snů.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Přivýdělek pro milovníky zvířat
  • Trojanová Vladislava 19.9.2015 (13:54)

    Měla bych zájem o práci se zvířaty (viz článek). Sama mám a měla jsem zvířata – kočky i psy. Ovládnout psa není problém.
    V minulosti jsem cvičila svého psa německého ovčáka a chodila na cvičák rok. Nyní mám psa a dvě kočky, dokonce jsem měla i chovnou kočku.
    Díky a s pozdravem Trojanová

  • Luba 18.9.2015 (14:38)

    múžu počas dovolenky majiteľov psíkov /v mesiacoch marec až október/ ubytovať psíkov u mňa na chate pri jazere. Prechádzka 3x denne spolu s mojou fenkou – na pole, do lesa……, možnosť prespávať dnu aj vonku /záhrada je oplotená – zabezpečená/ /nie je bezpečná pre „šikovných utekáčov“, ktorí sa radi podhrabávajú/ – strava podľa potreby. Miesto pobytu Jakubov, Záhorie, Slovensko

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist