Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Praktické a designové – dveřní pouzdra s posuvnými dveřmi

Čvn 1424 Autor: Redakce

meclisseNechte se inspirovat nejmodernějšími vychytávkami v interiérové architektuře a popřemýšlejte o investici do instalace posuvných dveřních systémů. Zejména v prostorech, kde není místo na otevírání normálních dveří, tato dveřní pouzdra zaručeně oceníte. Jejich otevírání je snadné, vyrábí se v různých velikostech a dveře si vyberete podle svého gusta a můžete jimi doplnit jakýkoli styl interiéru a udělat z něj tak luxusně vypadající a hlavně prakticky řešený prostor.

Obyčejné otevírací dveře zaberou až dva metry čtvereční prostoru, který by mohl klidně být využit efektivněji, než jako plocha pro otevírání dveří. V dnešní době je opravdu důležité počítat s každým centimetrem a dveřní pouzdra jsou zabudované do zdi, takže jediné co potřebujete, je dostatečný prostor ve stěně.

meclisseBezchybnou funkčnost a také bezhlučnost můžete sami sobě zaručit tím, že si vyberete dveřní pouzdra pro posuvné i zasouvací dveře od kvalitního a spolehlivého výrobce. Při výběru je důležité dbát i na to, zda bude pouzdro určené do normálního zdiva nebo do sádrokartonu. Široký a kvalitní sortiment stavebních pouzder a dveřních pouzder, které jsou navíc kompatibilní s posuvnými dveřmi od všech českých výrobců, nabízí dodavatel Eclisse. Jedním z důkazů o opravdové kvalitě, je dvanáctiletá záruka, kterou vám stavební Eclisse pouzdra poskytují. Navíc se pyšní více než dvaceti patenty, takže na českém trhu jsou opravdová špička. Při výběru dveřních pouzder by měly finance jít až na druhé a místo a rozhodnout by měla kvalita, tradice a spolehlivost výrobce a samozřejmě také dobré reference.

Běžnější varianta posuvných dveří jsou jednokřídlé, které se dají použít jak v novostavbách, tak v rekonstrukcích. V nabídce jsou dveře v několika rozměrech (od 600mm do 1100mm), proto i v opravdu malých prostorech je možné posuvné systémy instalovat. Navíc při opravdu alarmním nedostatku místa, když je potřeba instalovat dvoje dveře, je možné instalovat i pouzdro určené pro dvoje dveře (takzvané zákrytové), které má logicky i větší tloušťku. Tloušťka všeobecné určuje i typ použitelných dveří.

meclisseDvojkřídlé dveře se hodí do větších prostor, například na oddělení jídelny od obýváku a při správné volbě dveřního designu dodají vašemu domovu elegantní styl. Každé křídlo má svou kapsu, do které se samostatně zasouvá, a rozměry jsou většinou dvojnásobky jednokřídlých dveří, přičemž klasická výška je 1970 mm. Pokud máte zájem o atypické rozměry, není problém pouzdro zhotovit na míru. Oba dva typy pouzder se vyrábí ve variantě do sádrokartonu i do běžného zdiva (některé typy jsou vhodné pro obojí). Výhodou u posuvných systémů je i bezbariérový přístup. Variantou jsou pouzdra pro teleskopické posuvné dveře, kdy obě křídla mají společné pouzdro.

posuvne dvereDíky výběru typu dveří se dá naprosto změnit celého ducha místnosti. Pokud zvolíte prosklené dveře, dodáte prostoru mnoho světla. Variantou mohou být poloprosklené dveře, které pořád propouští světlo, ale poskytují více soukromí. Pro úplné oddělení místností se pak hodí plné dveře. To, jaké plánujete zasadit do pouzdra dveře, určuje tloušťku dveřního pouzdra. Pro hladké dveře například stačí menší tloušťka, pro prosklené je třeba počítat s větším místem. Než koupíte pouzdro, dobře si tedy rozmyslete, jaké jsou vaše požadavky na typ dveří.

Pokud ještě váháte a chcete se přesvědčit na vlastní oči, navštivte Showroom ANDĚL PARK na Praze 5. Ochotný personál vám sdělí vše potřebné, a pokud se rozhodnete, že si systém posuvných dveří pořídíte, stavební pouzdro vám dovezou zdarma až domů, pokud tedy nepreferujete osobní odběr ve skladu u Prahy. Budoucnost interiérů je stoprocentně v těchto systémech, tak předejděte dobu a neváhejte zkrášlit váš byt s pouzdry Eclisse.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist