Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Praktická sprchová roleta do každé koupelny

Říj 1128 Autor: Redakce

shower bila barvaNový výrobek v podobě sprchové rolety je inovační způsob zpříjemnění si sprchování či koupání. Zapomeňte na zastaralé způsoby používání sprchových závěsů. My Vám nabízíme jednodušší, hygieničtější a daleko zábavnější řešení sprchové zástěny. Sprchové rolety se dají jednoduše připevnit pomocí šroubů a hmoždinek. Jsou vyráběny z 100%, velmi kvalitního PVC a jsou voděodolné. Zákazník si samozřejmě může vybrat požadovanou velikost, standardem je délka konzole 1,34m.

Na výběr máte samozřejmě i z mnoha úžasných moderních designů, které můžou mít i dětské motivy, takže tím uděláte radost Vašim dětem a i pro ně budu rázem sprchování mnohem zábavnější. Zákazník si vybírá sprchovou roletu dle své stávající koupelny. Na výběr jsou jak rovné sprchové rolety, tak i rohové. Každá z nich má své využití, důležitým parametrem pro výběr je tvar a velikost vany či sprchového koutu.

Zacházení se sprchovou roletou je také velmi jednoduché. Dá se vyrolovat, po osprchování a oschnutí ji opět zarolujete, podobně jako žaluzie na oknech.

A jak se starat o sprchovou roletu?

Rolety jsou téměř bezúdržbové. Po zašpinění je lze prát v klasické pračce na 40 stupňů, rolety se nesmí chemicky čistit, žehlit ani sušit v sušičce. Takže, když zachováte těchto pár základních postupů, budou pro Vás sprchové rolety dlouhodobým pomocníkem. Samozřejmě Vám nabízíme i záruku na zakoupené zboží. Dlouholetá spolupráce s naší dodavatelskou firmou a zástupy spokojených zákazníků je naše největší přednost. Takže Vám přejeme, ať se sprchování i koupání pro Vás stane ještě příjemnější činností než do teď.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist