Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Pozvánka na březnový veletrh FOR HABITAT

Bře 1319 Autor: Redakce

designove zidleV průběhu prvních jarních dnů (21. – 24. března 2013) proběhne jubilejní 20. ročník na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech Veletrh FOR HABITAT 2013. Veletrh bude nově situován do nové výstavní haly, kde najdete také přidruženou akci BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, která představí bohatou nabídku developerských a realitních společností.

Mezi vystavovatele patří především renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci, představující své ucelené kolekce, novinky a trendy v oboru. To je velmi výhodné nejen pro obchodníky, ale také pro laickou veřejnost, protože mnoho vystavovatelů nabízí také možnost nákupu či objednávek s veletržními slevami.

Prioritní zastoupení mají obory pevných interiérových prvků a stavebních komponentů.

bila sedackaAtraktivním obohacením je zastoupení bazénů a saun. Krásnou perličkou se stává samostatná sekce dekorací a bytových doplňků. Jistě mi dáte za pravdu, že dům by nebyl ucelený bez dokonalé zahrady. Právě proto je jako již tradičně součástí veletrhů také výstava FOR GARDEN.

Soubor veletrhů FOR HABITAT & spol. tedy nabídne svou širokou škálu výrobků, služeb i realit celkem v šesti výstavních halách včetně dvou nových hal. Připraveny jsou i zajímavé doprovodné programy a odborné soutěže GRAND PRIX a TOP EXPO nebo zajímavé soutěže pro návštěvnickou veřejnost.

Akci lze nazvat průvodcem ve světě bydlení, jejíž odborné seskupení nemá v České republice obdoby.

For GARDEN 2013Náš web je navíc mediálním partnerem zmíněných veletrhů a vy, naši pravidelní čtenáři, máte poslední možnost získat vstupenku zdarma. Stačí si o ni napsat a poslat na mail redakce(zav)prima-receptar.cz fotografii s popisem nějakého vašeho úspěchu. Je jedno, zda se jedná o úspěch zahrádkářský, kutilský, kulinářský či chovatelský.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist