Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Pohodlné postele z masivu

Dub 1322 Autor: Františka Podzimková

postel s uloznym prostoremDominantou každé ložnice je postel, vlastně i proto si tuto místnost zřizujeme. Abychom měli kde spát a odpočívat. Abychom mohli uniknout do pokoje, který bude hmotnou představou našeho soukromí. Abychom si řádně odpočali a krásně se vyspali, potřebujeme v prvé řadě komfortní a pohodlnou postel, ve které budeme mít dostatek prostoru na vydatný spánek.

Postel by měla být vyrobena z materiálu, který je jaksepatří příjemný. Který bude doplňovat útulnost našeho pokoje a dodá mu hřejivou atmosféru. Právě tím, na výrobu postelí vhodným, materiálem se ukazuje být dřevo. Jeho vlastnosti jsou na splnění právě těchto požadavků opravdu vhodné. Dřevo jakožto přírodní materiál, vlastně neustále žije a „dýchá“.

Česká firma MONTERO má ve své nabídce kolem 300 druhů postelí, takže si zde jistě každý vybere tu svou vysněnou. Firma na trhu působí již více než 65 let. Jejich postele jsou vyráběny z kvalitních ekologicky šetrných materiálů.

postel z prirodniho bukuCelomasivní postele, jsou založeny na bytelné konstrukci, která udrží jakoukoliv tělesnou váhu. Jejich design je báječný a skvěle doplní každý interiér. Při zakoupení jimi vyrobené postele máte pětiletou záruku na pevnost rámu – konstrukce celé postele.

Postel není příliš levná záležitost. Většinou si ji pořizujeme s předpokladem, že nám poslouží alespoň pěkných pár let. Stačí proto jednoduchý model a tvar, dřevěná postel má totiž svoje kouzlo, takže by byla škoda zabíjet jej zbytečnými ornamenty a tak podobně. Chcete-li přeci jen něco odvážnějšího, postel pak můžete dodatečně doplnit pestrobarevným povlečením, nebo polštáři. Ty se, pokud se vám okoukají, dají snáze vyměnit a nahradit za jiné.

postel z ebenoveho drevaVás, jako zákazníky, také může potěšit to, že všechny postele z masivu jsou k dispozici v 18 různých desénech. To znamená, že dřevo je k dispozici v různých barvách a různých kreseb. Aby postel do interiéru ještě lépe zapadla, přikoupit si k ní můžete i například šatní skříň vyrobenou ze stejného materiálu, nebo i jiný typ nábytku.

Kromě typového nábytku je zde také možnost zhotovení atypického nábytku podle vašeho přání. Tady se meze fantazii nekladou. Stačí, když si přesně nadiktujete, co požadujete a profesionální pracovníci vám stoprocentně vyhoví.

Firma MONTERO má opravdu propracovaný doplňkový servis. Jejich služby jsou vlastně jakýmsi FULL SERVISEM, ve kterém se postarají opravdu doslova o všechno. Díky tomu, že asi 95 % jejich zboží mají skladem, nemusíte na objednávku čekat. Jakékoliv zboží vám zdarma dopraví po celé České, i Slovenské republice. Pracovníci jsou také ochotni vám zboží vynosit a smontovat. Přiobjednat si také lze likvidaci všech obalů, do kterých bylo zboží zabaleno.

postel drevena lauraPro lepší představu toho, jak zakoupený nábytek bude vypadat ve vašem bytě, je možné nechat si zhotovit 3D vizualizaci, která vám ukáže několik variant umístění nábytku MONTERO ve vašem interiéru. Pokud prahnete po ještě profesionálnějším poradenství, je možné si za poplatek doobjednat službu firemního architekta, který s vámi zkonzultuje vše potřebné. Tato služba je ve výsledku zdarma, pokud je realizace 100% od firmy MONTERO.

Uvidíte, že když se rozhodnete investovat do kvalitní a pohodlné postele, váš spánek se stane o mnoho kvalitnějším a ranní vstávání se pro vás stane snesitelnějším.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Pohodlné postele z masivu
Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist