Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Plzeňský Prazdroj přináší dobrou zprávu pro všechny příznivce pivních specialit

Lis 1629 Autor: Redakce

Díky programu „Volba sládků“ nemusí milovníci piva za nevšedními zážitky nikam cestovat, stačí zjistit, co mají hospody zapojené do této akce na čepu. V listopadu se jedná o světlý ležák s plnou hořkou chutí a silným chmelovým aroma, které je dáno výrobou ze šesti druhů chmele a tří druhů sladu v pivovaru Radegast.

plzen spciality

Baszczynski Zdenek

Ležák ze šesti druhů chmele připomíná svou chutí styl piva IPA. Jeho příprava je však odlišná. Během vaření jsou využívány kvasinky spodního kvašení a proces ležení zabezpečuje lehčí, jasnější tělo piva. Výrazné chmelové aroma je rovněž ovlivněno chmelením za studena.

„Listopadový speciál ze šesti druhů chmele poskytuje plnou chuť poctivého ležáku, s výraznou hořkostí a chmelovým aroma. Oproti standardnímu ležáku je jeho aroma navíc nezvykle, ale příjemně ovoněno citrusovými plody. Doporučuji ho čepovat najednou, nejvýše nadvakrát. Aromatické látky se tak budou uvolňovat až při samotné konzumaci a spotřebitel si ho nejlépe vychutná,“ radí obchodní sládek Zdeněk Baszczynski.

Ke zvýšení jedinečného chuťového zážitku přispívá správný výběr pokrmů. Hořkou chmelovou chuť s ovocnými tóny zvýrazní zrající sýry či například ovocné a čokoládovo-karamelové moučníky.

Do programu „Volba sládků“ je zapojeno na 1000 provozoven po celé ČR a jejich seznam je dostupný spolu s dodatečnými informacemi na webových stránkách volbasladku.cz. Dvouleté trvání programu a počet zainteresovaných hospod a restaurací jen potvrzuje úspěšnost projektu. Cílem je každý měsíc představit pivní novinku neobvyklého typu či chuti se zárukou zachování vysoké kvality piva i úrovně servírování a poskytnout tak nevšední zážitek v oblíbeném podniku.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist