Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Petit – krmiva speciálně vyvinutá pro malá psí plemena

Čvc 1420 Autor: Františka Podzimková

Psi malých plemen nám dokážou dělat radost a neustále nás překvapovat svojí kouzelností. I malý pes vám může být tím největším a nejvěrnějším přítelem. Dožití vysokého věku není žádnou výjimkou, naopak spíše pravidlem, k čemuž výrazně přispívá i náročnost psů na kvalitu potravy. Vyšší nároky zahrnují i to, že psi požadují vysokou dávku energie v celkem malém množství jídla. Každý pes má jiné potřeby a jiný apetit. Nabídku komplexního záběru, která v sobě zahrnuje nejrůznější druhy pokrmů pro malá plemena, přináší na český trh výrobce krmiv Brit pod názvem PETIT.

Brit PetitPestrá řada, která, díky své variabilitě, zachutná i těm nejvybíravějším plemenům, výrazně svým složením přispívá ke správné funkci srdce, vitalitě, regeneraci a zdravím zubům.  Krmiva z řad PETIT jsou schopna plnit i ty nejvyšší nároky z výživového hlediska. Každý druh granulí má speciální velikost, podle toho, pro které plemeno je určen. Právě i vhodná velikost přispívá na dobré stravitelnosti potravy. Vyváženost podílu masa a energie je v dokonalé rovnováze. Krom toho je v granulích zastoupený i dostatečný podíl funkčních složek – ty zajišťují zkvalitnění srsti a celkové tělesné kondice.

brit petitFaktem je, že malá psí plemena se mohou dožít dvojnásobného i trojnásobného věku, než velcí psi. Specialista na nutriční výživu našich psích miláčků Ing. Martin Kváš zdůrazňuje, že právě proto potřebují malá psí plemena dostatečně nutričně bohaté krmivo. Tedy takové, které v sobě nese složky ochraňující oběhový aparát, podporují správný růst kloubů a zubů a celkově přispívají k vyváženému životnímu stylu, jak už bylo zmiňováno výše. Toy psí plemena však disponují krátkým trávicím traktem a menším žaludkem, zatímco potřeba přísunu energie je vysoká. Z tohoto důvodu je třeba pro tato plemena vybírat krmiva které na úkor obilovin obsahují větší podíl masa. Ideální jsou tedy krmiva označená štítkem look grain či grain free. A pro která plemena se tato řada PETIT krmiv, která splňuje všechny výše zmíněná kritéria, hodí? Zamilují si ji například velmi populární jorkšíři, čivavy, bišonci či mopslíci.

brit petitPETIT suchá krmiva jsou rozdělena do tří kategorií, z nichž každá odpovídá jedné vývojové fázi pejska. Štěňata od 1 do 12 měsíců, dospělí psi od 1 do 10 let a třetí kategorií jsou senioři, tedy pejsci starší 10 let. Různými zdroji masa, pro psi v dospělém věku, dosáhneme pokrytí všech pro život nezbytných složek aminokyselin, které jsou zodpovědné za správný chod a funkci psího organismu.

Konzervy a kapsičky si pro přirozenou a delikátní chuť zamiluje každý pejsek. Suroviny, které jsou pro psí krmiva použity, nejsou žádným odpadem! brit petitNaopak ve veškerých konzervách i kapsičkách od výrobce Brit, naleznete výhradně suroviny přírodního původu, které jsou rovněž určené ke spotřebě pro lidi. Lososový olej, který je do produktů přidáván, navíc zajistí nádhernou, lesklou a zdravou srst všem mazlíčkům.

PETIT pamlsky malým psům vyhovují díky snadné poživatelnosti. Dají se jednoduše zkonzumovat i navzdory jejich malým čelistem. Ve složení nenajdete žádné náhražky jako sóju, obiloviny ani sůl. Složením je 100% rybí nebo drůbeží maso.

Nejenže každý den vašeho psího miláčka potěšíte skvělou a chutnou stravou. Zároveň dlouhodobě předcházíte nepříjemným zdravotním potížím, na které jsou tyto malé psí rady náchylné.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist