Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Osobní hygiena-jednoduše díky elektronickému prkénku

Čvn 1025 Autor: Komerční sdělení

osobní hygienaUž jste vyzkoušeli elektronický bidet? Pokud ano, jistě nám dáte za pravdu, že se Váš pohled na osobní hygienu opravdu změnil. No a pokud ne, pak popřemýšlejte, zda neudělat něco pro sebe a celou rodinu.

Tato elektronická prkénka k nám dováží firma Electronic Bidets, která je na trhu již několik let a má v této oblasti velké zkušenosti.

Elektronický bidet je pomůcka pro zlepšení intimní hygieny nejen pro seniory a handicapované, i když zejména těm velmi ulehčí život.

Asi Vás překvapí, že toto zařízení bez stavebních úprav nainstalujete na téměř jakoukoli stávající WC mísu bez ohledu na to, zda se jedná o závěsnou či kombi toaletu. Stačí jen přívod vody a elektrické energie do místnosti.

Některé modely jsou dokonce vybaveny dálkovým ovládáním. Tento ovladač, který lze upevnit na stěnu nebo při užívání bidetu držet v ruce, ocení zejména osoby s omezenou pohyblivostí.instalace elektronického bidetu

Obecně lze ale elektronické prkénko zakoupit v několika modelech a několika cenových řadách. Momentálně je v akční slevě ve výši 15% model DIB 2500. Tento model přivádí teplou vodu během celého procesu mytí, obsahuje karbonový filtr pro pohlcování pachů. Hlavní výhodou je, že nabízí dámské a klyzmatické mytí. Jistě oceníte i masáže a sušení. Všechny potřebné informace se dozvíte na stránkách ebidet.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2021>>
PÚSČPSN
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
události
Spolupracujeme:
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist