Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Originální jedlé dárky

Zář 1506 Autor: Redakce

Jedlé dárky nejsou vůbec žádnou novinkou. Nyní trochu v zapomnění, ale dříve velmi využívané byli dárkové koše plné jídla. Konzervy, káva, bonboniéra a láhev alkoholu-to byly základní produkty, které byly doplněné vším možným. V dnešní době jsou jedlé dárky velmi oblíbené zejména, pokud je připravíte sami.

cokoladove bonbonyRozmazlujte své nejbližší a obdarujte je vlastnoručně připravenými a krásně zabalenými dobrotami, které si opravdu vychutnají, protože uvařit, upéct, ozdobit a vymyslet originální obal, to vše svědčí o pozornosti, kterou věnujeme ručně vyráběným dárkům.

Inspiraci na dobroty, kterými zaručeně potěšíte nejen na Vánoce, hledejte na našem webu například ve článku Domácí čokoládová bonboniéra nebo v knize Originální jedlé dárky – Sladké a pikantní ve venkovském stylu. Užijete si na padesát receptů. S vlastními domácími pralinkami, kandovanými citrusy, ořechovým chlebem v květináči, grilovacím kořením, ručně připraveným sýrem, mramorovanými vejci na řeřichovém lůžku nebo čočkovou polévkou, darovanou v kouzelném retro kastrůlku, darujete také radost a požitek. A možná i téma k hovoru. Vždyť nejhezčí dárek je ten, na který bude obdarovaný ještě dlouho vzpomínat.

Knihu vydává jako svou novinku nakladatelství Euromedia Group k.s., Ikar

Soutěž o 3 knihy Originální jedlé dárky – Sladké a pikantní ve venkovském stylu

kniha originalni jedle darkyVyhrát jednu ze 3 publikací v hodnotě 250 Kč nebylo nikdy jednodušší. Navíc vám ji zdarma zašleme. Stačí nám poslat na soutěžní mail soutez@prima-receptar.cz komentář, jaké originální jedlé dárky jste kdy dostali vy? Nebo zda se chystáte nějaký darovat? Poslat můžete i nějaký nápad na jedlý dárek.

My se o vaše příspěvky a nápady podělíme v diskusi pod článkem.

Soutěž končí v neděli 20.9. 2015

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

3 reakce na Originální jedlé dárky
 • Věra 15.9.2015 (22:25)

  Skvělým jedlým dárkem je domácí džem, takový ten plný ovoce ze zahrádky. Ten vždy potěší a dá se krásně dárkově zabalit ve venkovském stylu 😉

 • Jana Dvořáková 14.9.2015 (13:06)

  Dostala jsem nádhernou kabelku Louis Vuitton – a on to byl dort 🙂 Luxusní

 • Anna Zvoníčková 14.9.2015 (13:05)

  Zrovna nedávno jsem dostala dárek, o kterém jsem si myslela, že je jedlý, ale ouha. Co se čokolád týká, mám nejraději bílé, a to ví celá moje rodina, kterou tvoří 5 synů s rodinami. Jsem už zasloužilá sedminásobná babička, přesto se snažím žít moderně a používám stále kosmetiku. Při posledních narozeninách jsem dostala od vnoučka Davídka tabulku připomínající bílou čokoládu. Napadlo mě, že mě asi chtějí potěšit moji oblíbenou mlskou a večer u televize si brousila zoubky, jak si na ní smlsnu.
  Avšak když jsem si chtěla tabulku bílé čokolády rozbalit, něco nehrálo. Zjistila jsem, že i když to tak vypadá, o čokoládu zdaleka nejde. Byla to paletka očních stínů – nějaká revoluční kosmetika. Musela jsem si tedy nechat přejít chuť a potěšit se z toho, že budu mít coby babička pěkná malovátka na oči.

  Já sama daruji jedlé dárky běžně. Máme hospodářství, pěstujeme plodiny a chováme hospodářská zvířata. Záleží mi na tom mít jistotu, co jíme, protože vlastně jsme to, co jíme. Když má někdo z rodiny svátek či narozeniny, většinou přidávám něco z domácí úrody ze zahrady, nebo i maso. Všechno máme bio, takže synům a jejich rodinám dávám jako dárky biopotraviny domácí produkce.
  Balím je podle času a nálady a snažím se pokaždé vymyslet nějaký vtipný verš, který k takovému jedlému dárku přidám.

 
<<Zář 2023>>
PÚSČPSN
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist