Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Odpadkový koš, který skvěle splní účel

Říj 1215 Autor: Františka Podzimková

odpadkovy kos praktickyOdpadkový koš je něco, co je zkrátka nepostradatelné. V běžném provozu je to věc, která je potřebná dennodenně. Jak by to taky kolem nás vypadalo, kdyby se odpadkové koše nepoužívaly. Nyní, kdy už konečně většina populace odpad třídí, nebo se o to alespoň snaží, je to docela náročný problém. Samozřejmě už se ale vyrábí i multi koše, které mají více přihrádek – na každý druh odpadu jednu. Někdy bývají i barevně odlišené, podle světových norem. Zkrátka na odpadkové koše se soustředí stále větší pozornost, nebo spíš možná na jejich obsah.

Koše na odpadky už nemusí být nutně ošklivé nádoby, které se raději schovávají do temných koutů, aby na ně byla soustředěna co nejmenší pozornost. Pokud však chcete, dají se už pořídit skvělé mechaniky, které koš na odpadky dokonale schovají do skříně, takže po zavření dveří nebude ani vidět. Takovýto typ se hodí zejména v kuchyni, nebo třeba v ložnici.

Na veřejných místech, jako třeba v hotelu, nebo restauraci, se naopak z košů na odpadky mohou udělat dokonalé designovénové doplňky. Pokud ho sladíte se zbytkem interiéru, určitě to nebude na škodu. Nebude tedy rušit celkový dojem a ještě bude očividné, kde se nachází, takže se okolo nebudou válet žádné odpadky.

Venkovní odpadkové koše už také nemusí mít podobu těch ošklivých a oranžových, které každou chvíli někdo podpálí. V parku se mohou udělat třeba z nerezu, nebo betonu. I tam tedy mohou plnit svou funkci esteticky a účelně. Na takovýchto místech je hlavně důležité dbát na jejich vzdálenosti mezi sebou. Velké intervaly mezi nimi by se pak mohly minout účinkem.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Odpadkový koš, který skvěle splní účel
  • kelisek111 18.5.2015 (10:14)

    U nás jsme použili šestihranný koš s betonovou stříškou (to aby dovnitř nenapršelo) a logem města. Moc pěkné, zájemcům také předkládám odkaz.

  • Jiří K. 5.1.2015 (09:45)

    My jsme třeba řešili také venkovní odpadkové koše na ulice, aby to vypadalo hezky. Nechtěli jsme žádné předražené, tak jsme se rozhodli porozhlédnout po netu. Narazili jsme na výroba-advas.cz a vybrali koš Moderna. Takže ani venku nemusí odpaďák vypadat nevzhledně 🙂
    Přikládám adresu http://www.vyroba-advas.cz/odpadkove-kose

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist