Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Obklady a dlažba

Lis 1012 Autor: Redakce

dlažba do koupelnyHledáte obklady do koupelny či kuchyně? V případě nákupu obkladů, dlažeb a podobně je lepší produkty vidět na vlastní oči, než nakupovat v internetových obchodech. Z vlastní zkušenosti vím, že barvy nejsou odpovídající reálu, velmi záleží na vlastnostech vašeho monitoru. Je dobré si vyzkoušet jestli k sobě vámi vybrané barevné a tvarové varianty ladí. Listely a dlažba odpovídají vybraným obkladům.

Investovat trochu času navíc se rozhodně vyplatí, vždyť koupelnu nebo kuchyni budete použít roky. Je výhodou pokud si můžete vybrat na jednom místě obklady a dlažby, vybavení do koupelny i stavební chemii od mnoha výrobců. V nabídce renomovaných společností jsou nejen obklady a dlažby do kuchyní a koupelen, keramické obkládačky a dlaždice do interiéru i exteriéru, venkovní dlažby, gres – slinutá dlažba, dlažba glazovaná i neglazovaná, mozaiky, sanita, baterie ale i další vybavení koupelen, lepicí a spárovací hmoty a stavební chemie.

Hledáte inspiraci?

obklady a dlažbaMy jsme za Vás vyzkoušeli několik prodejců a doporučujeme společnost Kerabel s.r.o., která není na našem trhu žádným nováčkem. Samozřejmostí je také kvalitní poradenství při výběru, včetně vizualizace zařizovaných prostor. Možnost prohlédnout si ukázky realizací dlažby a venkovní dlažby, obkladů do koupelny a obkladů do kuchyně. Standardem je co nejlepší servis pro zákazníky.

Pokud si s něčím nejste jisti, váháte jaké produkty by byly nejvhodnější právě do vašich prostor, profesionální prodejci Vám mohou s výběrem vhodného obkladového materiálu, lepících a spárovacích hmot, sanity, zařizovacích předmětů a doplňků. Pro Vaší lepší představu jak bude finálně prostor vypadat a barevně ladit slouží vizualizace zařizovaných prostor.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Obklady a dlažba
  • Obklady 3.7.2013 (18:22)

    děkuji vám za článek. chtěla bych dát autorovi za pravdu, vždy je lepší produkt na vlastní oči předtím než se rozhodneme. já navštívila několik veletrhů a pak se rozhodla pro obklady z moderního kamene. vypadá luxusně, je prakticky a vydrží roky!

    zuzana

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist