Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Novinky ze světa psích parfémů a šamponů!

Bře 1424 Autor: Redakce

kharaUž i u nás můžete koupit světoznámé psí parfémy Khara, které jsou bez alkoholu a psy nedráždí, protože jsou vyrobené na bázi vody a extraktu ze sladkého parfému. Seženete je ve spoustě vůních. Asi nejprodávanější je vanilka, jahoda, jablko a sušenková vůně. No kdo by nemiloval vůni čerstvého sladkého pečiva že?

Je samozřejmě jasné, že parfémem nebudete šplíchat vesnického Alíka u boudy. Hodí se výhradně pro doma chované psy. Ti navíc musejí být na pravidelnou úpravu srsti zvyklí. Když jsem parfém vyzkoušela na naší maximálně jednou za čtvrt roku koupané fenečce, ihned našla první pro ni voňavou nechutnou věc a vyválela se v ní. Je jedno, zda to bylo hovíko, kožíšek ze zajetého ježka či plesnivé jablko, které někdo po cestě vyhodil. Jednoduše na sobě nesnesla vůni parfému.

Rozhodně si ale pes zvykne. Fifinka, která sjezdí každou výstavu, nosí natáčky a botičky a koupaná ve voňavých šamponech jistě ocení i nový parfém. Do teď byly předním hitem parfémy Furminator. Pod touto značkou najdete spoustu psích potřeb pro úpravu srsti od šamponů a kondicionérů až po unikátní hrabla pro krátko i dlouhosrsté psy a dokonce i hlodavce!

Khara-to nejsou jen parfémy

khara samponStejně jako Furminator nabízí ucelenou řadu, tak i pod značkou Khara můžete sjednotit váš arsenál chovatelských potřeb pro ošetření srsti. V nabídce e-schopů i kamenných obchodů najdete širokou paletu šamponů pro všechny druhy psích srstí a dokonce i pro jemnou citlivou pokožku. Zejména zkušení chovatelé moc dobře vědí, že psa nemohou vykoupat v obyčejném natož pak lidském šamponu. Khara nabízí šampony pro psy s plavou, bílou i černou srstí. Šampony barevně rozdělené ale můžete koupit i pod značkou Trixie a to opravdu za zlomek ceny.

Nás asi nejvíce zaujalo mléko z rostlinného glycerínu a extraktu z řeřichy, které velmi jemně čistí srst a navíc se nemusí oplachovat. To ocení zejména majitelé hafíků, kteří se neradi koupají. Mléko zanechává srst příjemně voňavou a lesklou. Toto mléko seženete v balení 1 litr asi za 500 Kč. Na pultech ale určitě najdete i menší balení.

Krom bezoplachového mléka je vhodné zmínit také přípravky pro dlouhou srst a proti plstnatění. Ne každý má čas svého dlouhosrstého psa kartáčovat několikrát denně že? Takové přípravky jsou obohaceny o jojobu a avokádový olej. Tyto ušlechtilé oleje navíc hydratují pokožku a zabraňují srsti, aby elektrizovala. Tyto odborně Detangery lze navíc použít na suchou srst i po koupání.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist