Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Nechte roztát své starosti spolu s voňavým voskem

Pro 1620 Autor: Redakce

Přichází zima, dny se krátí a světla ubývá. V chladných dnech bychom se nejraději schoulili do něčí teplé náruče, zapálili si vonnou svíčku a hodili všechny problémy všedního života za hlavu. Domácí pohodu nám ale může narušit úzkostlivý strach, aby nám tahle chvilka blaha nenapáchala více škody než užitku. Tomu je ale nyní konec s novinkou od značky Air Wick, která nám dokáže provonět domov krásnou linoucí se vůní a přitom nevyužívá otevřený oheň, a tak je daleko bezpečnější než jakékoli vonné svíčky.

vosk roztavaci

Každý z nás má své rituály, jak po náročném dni vypnout, uvolnit se a získat zpátky ten kousek duše, který trpí každodenním shonem. Pustíme si svůj oblíbený film, zabalíme se do deky, uvaříme si čaj a všechny problémy můžeme nechat rozplynout s vůní tajícího vosku v novém ohřívači Air Wick Wax Melts. Díky elegantní černé keramice doplní jakýkoli interiér a po zapnutí do elektřiny pomalu rozpouští vosk a uvolňuje dlouhotrvající vůni již po malé chvilce. Nemusíme se přitom obávat, že by vznikl požár, protože tato nová metoda vůbec nepoužívá plamen. Speciální vosky Life Scents dokáží během chvilky provonět celý byt a neustále se měnící vůně vydrží až 20 hodin. Když potom vejdeme do pokoje, pokaždé voní jinak, jak se vůně nenápadně uvolňuje.

Svařák, krb a vánoční pohoda

S rituály se spojuje i vánoční čas, kdy chodíme na trhy, zapalujeme si oheň v krbu, jíme pečené kaštany a kocháme krásnou vánoční výzdobou. Navoďte si tuto atmosféru již dnes. Zapněte si ohřívač s vůní svařeného vína, uvolněte se a užijte si vše, co máme na konci roku tak rádi.

Bezstarostné dětství

Jistě si všichni pamatujeme na dny, když jsme přišli domů ze školy a z trouby se linula příjemná vůně právě upečeného maminčina koláče s jablky a skořicí. Nyní můžete mít skořicí provoněný byt během chvilky hned po příchodu z práce.

Radostné léto uprostřed zimy

I když je venku nekonečný pošmourný podzim či mrazivá zima, můžeme si přímo v teple domova užít provoněný letní den díky voskům s vůní Radostné léto.

Odpočinek v náručí vůní Wax Melts je přesně to, co vám pomůže k dokonalé relaxaci. Nechte všechny své problém „roztát“ v tavící misce ohřívače Wax Melts od Air Wick. 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist