Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Myslete na ochranu vašeho obydlí včas

Bře 1313 Autor: Redakce

bezpecnostni dvere vchodovePokud má člověk bydlet v bytě, kde se má cítit příjemně a jako doma, musí si bezpochyby připadat v bezpečí. Bezpečnost je jeden z nejdůležitějších a nejžádanějších požadavků a aspektů při výběru bytu, nebo domu.

Pokud by vaše obydlí mělo čelit jakémukoli vloupání, nejčastějším místem útoku bývají vchodové dveře. Chcete-li si pořídit vchodové bezpečnostní dveře, měli byste vědět, že se dělí do čtyř kategorií, podle stupně bezpečnosti. Do první bezpečnostní třídy spadají ty, které ochrání dům proti lehkým útokům, dveře druhé třídy by vás už měly ochránit proti lehčímu vybavení, kterým může být například kladivo atd.

Ve třetí bezpečnostní třídě najdete dveře, které odolají páčidlům a ostrým předmětům, ve čtvrté, nejvyšší, bezpečnostní třídě máte záruku, že dveře odolají všem dostupným prostředkům – jako pile, sekeře, vrtačce.

V sortimentu bezpečnostních dveří od firmy NEXT naleznete dveře, které vám garantují bezpečnost 3. a 4. třídy. V sortimentu najdete bezpečnostní dveře ze tří materiálů – laminát, masivní dřevo, nebo dýha. Materiál můžete libovolně kombinovat s různými barvami i designy. Z této rozsáhlé nabídky si tak vybere opravdu každý. Rovněž si můžete nechat vyrobit bezpečnostní dveře na míru.

vchodove bezepecnostni dvereKromě bezpečnostních dveří firma nabízí spoustu dalších doplňků – například bezpečnostní zárubně, kování, nebo dokonce protipožární dveře.

Dalšími otvory, kudy s do domu může dostat nepovolaná osoba, jsou prosklené plochy. Například okna, nebo prosklené dveře. Pokud se tedy chcete cítit bezpečně, měli byste pamatovat i na tyto cesty. Co pro bezpečnost tedy můžete udělat je aplikace bezpečnostních fólií. Ta se na sklo nalepí, nalepit se na něj dá i dodatečně.

Právě aplikací fólie znesnadníte vniknutí do objektu nezvaným osobám, ale i prohození předmětů. Také se jimi snižuje pravděpodobnost náhodného rozbití skla například průvanem. Fólie také zadrží 98% škodlivého UV záření. Fólie jsou k dostání v několika parametrech, takže si můžete vybrat, která bude vyhovovat zrovna vám.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist