Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Moderní trend pro nevzhledné betonové plochy

Kvě 1203 Autor: Komerční sdělení

chodnik z kaminkuModerní trend v oblasti realizace venkovních podlah a skvělá alternativa pro všechny nevzhledné plochy v okolí vašich domů je směs přírodního kameniva a pryskyřice. Povrch TOPSTONEje skvělým řešením při úpravách okolí novostaveb, zejména ale pokud potřebujete oživit  staré a nevzhledné betonové plochy. Tato směs přírodního kameniva různé zrnitosti a speciální pryskyřice se vyznačuje velkou pevností, kvalitou a maximální odolností vůči povětrnostním vlivům.

Podlahy TOPSTONE jsou tedy vhodné i na místa, kde jsou kladeny vysoké nároky na trvanlivost,  perfektní vzhled a téměř bezúdržbový provoz.

Povrchy TOPSTONE  jsou vhodné k úpravám v prostorách pergol, dvorů a vstupů, okolí bazénů (jsou vodopropustné a voda se jimi okamžitě vsákne), skvěle se vyjímají také na terasách, balkonech a schodištích  a skutečně skvěle vypadají jako dekorativní prvek v podobě zahradních chodníčků. Investice do kvalitního povrchu je vždy nemalá a proto je třeba dobře zvážit všechna pro i proti.

TOPSTONE nabízí celistvý, exkluzivně vyhlížející povrch beze spár, který je mrazuvzdorný, neklouže,   je vodopropustný  (netvoří se na něm kaluže) a je naprosto nenáročný na údržbu jak v létě, tak v zimním období. Zejména majitelé starších nevzhledných betonů ocení, že materiál TOPSTONE je možné použít k jejich  renovaci,  aniž  by bylo nutné tyto plochy jakkoliv předtím upravovat. Během několika hodin máte opět  funkční, luxusně vyhlížející nový povrch.

K dispozici je několik variant, které se od sebe liší hrubostí základního kameniva a barvou. Stačí si jen vybrat, zhotovení těchto povrchů je velmi snadné a pokládku samotnou zvládne i naprostý laik. Takový povrch se pak stane ozdobou okolí každého domu, tak proč tedy nezkrášlit i ten Váš?

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Moderní trend pro nevzhledné betonové plochy
  • Dananajova Katarina 26.9.2015 (10:26)

    dobrý deň, zaujimala by ma cena Topstone za m2, dakujem

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist