Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Moderní nerezové stavebnice na www.dumbytzahrada.eu

Čvn 1129 Autor: Komerční sdělení

Zábradlí z kartáčované nerezové oceli je bezpochyby velice elegantním doplňkem jakéhokoli interiéru či exteriéru. Propůjčuje svému prostředí krásu chladného kovu, lad a exkluzivitu s takřka neomezenou životností. Materiál samotný je zjevně velmi praktický – odolává zdatně prostředí a navíc poskytuje pevnou oporu, což je klíčové zejména pro jakékoli typy zábradlí.

zabradli skladaciDesign zábradlí je podtržen volbou madla, ať jde o zábradlí na terasy, zábradlí na balkony nebo třeba schodiště. Dobré madlo spojuje vzhled okolí se samotným zábradlím, ale hlavně s vaší rukou, která se ho bude dotýkat řadu let, proto je dobré výběr nepodcenit – kupříkladu bukové dřevo bývá láska na první pohled a zároveň, kdo by to byl řekl, na celý život.

Dastech s.r.o. působí na českém trhu již řadu let a dodává prověřená řešení nerezových zábradlí od výrobce evropského formátu – výrobce Dieda. V současné době firma Dastech zpřístupnila svůj sortiment i koncovému zákazníkovi, a to formou e-shopu. Naleznete tam pouze produkty, které stoprocentně odpovídají požadavkům současných trendů.

Například zábradlí schodiště v zahradě jsou nyní velmi žádaným produktem, nicméně až dodneška montáž vyžadovala odbornou práci pověřeného řemeslníka. Avšak dnes si již zahradu snadno vyšperkujete sami, stačí z pohodlí domova „zajít“ do internetového obchodu a najít si zábradlí a případné součásti podle požadavku. Firma vám obratem proti objednávce dodá potřebné stavebnice zábradlí v jednoduché a praktické formě. Fantazii se meze nekladou: „Chcete madlo ze dřeva? Dostanete ho. Potřebujete výplň z tvrzeného skla? Není problém. Hledáte individuální úpravu a nikdo jí není schopen provést nebo pouze za nekřesťanskou sumu? Možná včera…“ Ale dnes je možné skutečně vše – v Diedě totiž vytvořili jedinečný a přehledný systém zábradlí stavebnice pro každého.

kvetinac na zabradliV Dastechu vědí, že zákazník se nespokojuje s málem a proto jsou zjevně připravení na vše. V obchodě naleznete řešení pro předstříšky nad dveře, tesařská kování, stavebnicová řešení pergol, protiskluzové systémy, těsnění pod dveře, doplňky pro byt i zahradu – od samotného zábradlí po truhlík, který na něj nasadíte rychle a prakticky, takže bude držet i za silného větru. Dnes už prostě nemusíte pro pár věcí objezdit celé město nebo ještě hůř kraj, stačí znát správné místo, kde vás obslouží rádi, mají všechno a ještě přidají na cestu domů úsměv.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist