Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Moderní kovové garnýže pro váš byt

Úno 1501 Autor: Redakce

Jedna z nezbytností, která by neměla chybět v žádném domě či bytě, jsou garnýže. Otřepaná a nudná klasika jsou garnýže dřevěné, ale jejich sláva jednoznačně skončila. Dnes jsou v módě garnýže kovové, které skvěle doladí moderní interiér.

garnyze veseni zaclonNejen že tedy skvěle vypadají, ale navíc se mohou pochlubit životností až 30 let. Další jejich výhodou je, že se nemusí speciálně udržovat a pořád vypadají báječně jako na začátku.  A kde nakupovat? Nějaké garnýže samozřejmě najdete také v hobby marketech nebo třeba v obchodním domě Ikea. Musíte ale počítat s velmi omezenou nabídkou. Inspiraci ale můžete hledat také na internetu. Například velmi přehledný webový portál garnyze24.cz nabízí jen skutečně kvalitní zboží, které je navíc vyrobeno v EU a i přesto zde nenajdete předražené zboží, ale skutečně nabídku, která odpovídá své kvalitě. Vybírat můžete od základních kusů v řádkách desítek korun, ale i v prvotřídních garnýžích, jejichž cena stoupá do tisíců. Naleznete zde garnýže značky Karnix. Jde o společnost, která nabízí rolety a podobné zboží již více než 20 let. Díky tomu máte jistotu, že kupujete moderní zboží vysoké kvality. Společnost totiž vynakládá nemalé prostředky na modernizaci a automatizaci výroby.

Nabídka zboží je ve zmiňovaném e-shopu rozdělena do několika kategorií a je jen na vás, pro jaký typ a design se rozhodnete. Kovová garnýž je přesně to pravé pro vaše okno.

Zkuste například nerez odstíny, odstíny chromu nebo mosazi či stále oblíbenější antracit. Pokud se i přes lákavý a moderní vzhled kovových garnýží nechcete vzdát dekoru dřeva, i pro vás je zde nabídka. Vzhled mahagonu, buku, dubu, jabloně, wenge, borovice nebo bílé barvy také vypadají velice zajímavě.

moderno garnyze

Karnix MODERNO

Velmi oblíbená je řada MODERNO, která nabízí nejen záclonové tyče v inovativním hranatém designu. Zejména moderní interiéry právě na tento detail dost dlouhou dobu čekaly. Tato řada je také velmi oblíbená u bytových architektů.

Nechte si poradit!

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, vyškolený personál vám mile rád poradí, stačí je kontaktovat a problém bude vyřešen. Nabízené garnýže jsou prodávány jako komplety. Budete mít tedy vše, co budete potřebovat k sestavení a montáži. Jsou to konzoly, záclonové tyče, koncovky, kovové či PVC žabky a PVC háčky, kroužky, hmoždinky a vruty.

bellagio karnix

Karnix BELLAGIO

Pokud potřebuje jednotlivou část kompletu ani to není problém zakoupit. V seci „příslušenství“ můžete cokoliv dokoupit, vždy pod konkrétní kolekcí garnýží.

Učiňte váš byt zajímavějším. Kovové garnýže vám k tomu skvěle dopomohou a doladí tak do detailu celkové kouzlo vašeho domova. Investovat do kvality se vyplatí.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist