Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Malování vodou

Čvn 1803 Autor: Redakce

Pokud máte doma malé děti a chystáte se například na delší cestu nebo je potřebujete jen tak zabavit nějakou bohulibou činností, jistě nám dáte za pravdu, že nápadů není nikdy dost. Nám se dostala do ruky kouzelná knížka s malováním vodou. Voda a cesty, to nejde k sobě, jistě si říkáte, ale opak je pravdou. Plastový štětec, který naplníte vodou nikde nekape a necintá a obrázek rychle schne. Jde o kouzelné malování, které udělá z fádního černobílého obrázku krásný obraz se živými barvami.

malovani vodou

Malování vodou není žádnou novinkou, když se nám ale dostaly do ruky malovací knížky od dvou amerických pedagogů značky Melissa & Doug, pozvedlo to tento typ dětského tvoření na úplně jinou úroveň. Už jen z konceptu hraček těchto momentálně manželů vyplývá, že přivádí na nejen americký trh smysluplné edukativní hračky, které rozvíjí dětskou motoriku a fantazii. Používají při tom vysoce kvalitní materiály, zejména dřevo a podobně. Jejich sortiment se specializuje jak na malé děti již od 2 let, tak na kreativní sady 10+ a není náhodou, že se v dnešní době řadí mezi jedny z největších výrobců hraček vůbec.

Vraťme se ale ke kouzelným knížkám.

Zkusili jsme několik motivů pro menší i větší děti. Malým dětem jsou určeny zejména knížky se zvířátky. Větší pak mohou vodou plnit úkoly ve formě labyrintů a podobně. Ostatně i úkoly jsou součástí každé knížky.

malovani vodou Melissa & Doug

Důležité informace

  • Plnící plastový štětec je u každé knížky v pouzdře, takže ho neztratíte.
  • Cena je cca 150 Kč.
  • V každé knížce jsou 4 obrázky (cca o rozměru 25 x 15 cm) k dokreslení a na zadní straně vždy tajné aktivity (například najít nebo spočítat zvířátka, která se objeví až po dokreslení vodou).
  • Nespočet motivů (safari, farma, panenky, dopravní prostředky….)
  • Když obrázek uschne, je opět černobílý, proto ho lze využít nespočetněkrát.
  • Barvy se objeví okamžitě po nanesení vody. 
  • Obrázek schne několik minut.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist