Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Kvalitní stavební pouzdra Eclisse

Úno 1516 Autor: Redakce

Nepřemýšleli jste nad renovací vašeho domu či bytu? Co mu dát nový kabát a šmrnc? Chcete modernizaci? Chcete změnu? Investujte prakticky a udělejte si váš domov hezčí!

pouzdro zakrytPokud chcete ušetřit místo v jakékoliv místnosti, vyhoďte vaše stávající dveře a zkuste dveřní pouzdra. Posouvání ze strany na stranu vám ušetří více místa, než si myslíte. Otevírání dveří do prostoru je už minulostí. Pokud chcete holdovat modernímu interiéru, toto je skvělý způsob, jak toho docílit. Nebojte se změny a pusťte se do renovace vašeho domova.

Chcete mít jedinečný a designový byt? Začněte změnou svých dveří a budete mile překvapeni, jak taková věc dokáže z nudného bytu udělat moderní a funkční záležitost! Zavítejte web m-eclisse.cz a vybírejte mezi kvalitními pouzdry Eclisse. Výhodou je jejich nenáročnost na instalaci. Zabudování tak zvládne i ne moc zdatný kutil. Nešikovnost tedy není výmluva, proč si nepořídit praktické posuvné dveře a obohatit tak svůj domov o zajímavý prvek.

Stavební pouzdra?

stavebni pouzdroJedině od Eclisse. Tato pouzdra pro posuvné dveře zajistí pohodlné užívání a dlouhou životnost. Budete se tak z vašeho výhodného nákupu radovat dlouhé roky. Díky tomuto jedinečnému celku se vás bytový prostor stane vysoce účelovým. Vyberte si i vy tento velice oblíbený doplněk a jděte s dobou!

Na eshopu firmy můžete přehledně vybírat hned z několika kategorií. Eclisse jednokřídlé jsou nejpoužívanějším typem pouzder pro posuvné dveře. Vhodné jsou jak pro sádrokartonovou tak pro zděnou příčku. Tato pouzdra můžete použít pro jakéhokoliv tuzemského výrobce dveří. Pokud máte jakékoliv očekávání, tato pouzdra vám je jistě splní.

Pouzdra Eclisse dvoukřídlé jsou jak jinak, než pro dvoukřídlé posuvné dveře. Pokud máte široký prostor mezi dvěma místnostmi nebo jej chcete mít, toto je skvělá a stylová možnost, jak plochu prakticky zaplnit. I v tomto případě můžete použít pouzdra pro zděnou, tak sádrokartonovou příčku.  Dáváte přednost eleganci? Zde bude na místě!

Na stavební pouzdro Eclisse je 12 let záruka. Kdo vám dá takovou jistotu kvality a důvěry ve svůj výrobek? Díky skvělým zákaznickým službám je vaše spokojenost téměř jistotou. V nabídce jsou i další příslušenství potřebná k posuvným dveřím. Navštivte eshop nebo pražský showroom a přesvědčte se sami o velkém množství nabízeného zboží. Budete mile překvapeni!

pouzdro eclisseVýhodou je doprava zdarma po celé České republice. No není to příjemné? Další pozorností firmy pro své zákazníky je sleva 10%. Firma Eclisse vám dále nabízí nejnižší ceny na trhu. Jejich cílem je na prvním místě spokojenost zákazníka. Zatím se jim to úspěšně daří již několik let. Nevíte si s čímkoliv rady? Potřebujete poradit? Navštivte web, dozvíte se kontakt a už nebude problém se dopátrat požadovaných informací. Samotné webové stránky rozhodně stojí za vaši pozornost, protože vám také poskytnou spousty užitečných informací.

Chcete si zboží prohlédnout, osahat a vyzkoušet na vlastní pěst? Pokud máte cestu do Prahy, není problém. V největším českém showroomu posuvných dveří v Anděl Park na Praze 5 můžete vše prozkoumat na vlastní kůži a usnadnit si tak rozhodování. Neváhejte a nebojte se změny. Váš domov si ji zaslouží! Posuvné dveře ho pozvednou – získá tak nový šmrnc!

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist