Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Kvalitní české krmivo pro psy

Lis 1222 Autor: Redakce

Hledáte vhodnou stravu pro vašeho pejska? Tato potrava pro psi, která může výrazně pomoct i při zdravotních problémech, nebo obtížích potěší nejen vašeho psího miláčka, ale i vás. O jakém krmivu že je to ale řeč? O krmivu Calibra.

Tato značka krmiv má ve svém sortimentu opravdu široký výběr. Každý typ určený pro speciálního jedince. Nejvíce v sortimentu najdete suché krmivo, tedy granule. Ale i pár výborných konzerv.granule calibra

Zdraví „až“ na prvním místě

V nabídce krmiv firmy Calibra si určitě vyberete to pravé, přesně podle toho, co má váš mlsný pejsek rád. Firma Noviko, výroce granulí Calibra, se u některých druhů krmiv specializuje na to, zda cílovou skupinkou jsou nemocní, či zdraví psi. Spousta neduhů, které mohou zvíře trápit je totiž způsobena nesprávnou stravou. Přidáním podpůrných látek se jim tak firma prostřednictvím potravy snaží opravdu 100% pomoct. Najdete zde speciální krmivo pro psy postižené obezitou, cukrovkou, nebo pro pejsky trpící alergií, klouby a spoustou dalších věcí. Z výzkumů je nanejvýš patrné, že tato potrava jim jednoznačně prospívá i pomáhá.

Výběr krmiva podle stáří psa

vyziva stenetePokud je váš pejsek zdravý, dalším kritériem pro výběr té správné stravy je životní stádium. Jestli je to štěně, dospělý pes, nebo pes senior. Pak už jen v nabídce najdete nepřeberné množství krmiv, které má různé speciální příchutě, nebo pokrmy. Můžete neustále zkoušet, které z nich vašemu pejskovi chutná nejvíce.

Vzorek krmiva můžete jednoduše získat u stánku Calibra na každé větší výstavě psů. I přímo na místě může pejsek přímo ochutnat z různých misek a vyzkouší si tak, které mu voní a chutná nejvíce. Případně si můžete vzorek objednat na krmeni.cz. Odborníci vám pomohou s výběrem toho nejlepšího. Odměrka k nandávání krmiva je ve většině balení naprostou samozřejmostí a nynějším standardem.

Dvě řady psích granulí

Řada superprémiových kompletních krmiv pro psy Calibra neobsahuje pět statisticky nejčastějších potravních alergenů, čímž je zajištěno preventivní působení proti vzniku hypersenzitivní reakcí na potravní složky. Pokud Váš pejsek problémy nemá, sáhněte po prémiové řadě granulí. Prémiová řada Calibra Premium je cenově dostupnější, jejím základem je velmi lehce stravitelné a výživné kuřecí maso a pšenice.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist