Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Kozí farmy nejen na maso

Zář 1204 Autor: Redakce

chovame kozyPoptávka po bio produktech, jako jsou maso, potraviny, nebo kosmetické výrobky, neustále roste. Oproti dřívější době se v posledních pár letech zajímá o kvalitu zboží, které si kupujeme, stále více a více lidí. Lidé si za věc raději připlatí, aby měli jistotu, že je výrobek víceméně nezávadný pro jejich zdraví, než aby si kupovali nekvalitní potraviny a kosmetiku. Samozřejmě i tím pádem přibývají dodavatelé, kteří jednají v zájmu těchto osvícených lidí a do svého sortimentu zařazují stále více a více bio výrobků. Pokud se jedním z nich chcete stát i vy, či si chcete sami doma vyrábět bio produkty jen pro vlastní potřebu, čtěte dále.

V současné době jsou na vrcholu žebříčku, na těch nejžádanějších pozicích, produkty z kozích farem. Kozy chová stále víc chovatelů. A tomu musíte dát za pravdu. Není nad to, když si kozu sami vychováte, vidíte co jí a kde se pase. Jak by pak produkty, které z jejího mléka vyrobíte, mohli být škodlivé. Z kozího mléka se dá vyrobit hodně produktů. Například sýry, jogurty, kefíry, tvarohy, nebo i máslo. Kozí maso je jedno z nejjemnějších a nejdietnějších. Navíc je vědecky dokázáno, že v těchto surovinách je vysoký obsah látek, které podpoří vaší imunitu a zdraví jako takové.

Dalším často vyhledávaným produktem je kosmetika z kozího mléka. Krémy a mléka jsou velice účinná, pomáhají například na suchou pleť. Jejich složení je sestaveno tak, že jsou nadmíru šetrné a vyhovují i lidem, kteří kvůli alergiím a citlivé pleti nesnesou téměř žádnou jinou kosmetiku. Je to tedy naprosto přírodní a šetrná kosmetika. Chov koz není nic náročného a sami vidíte, kolik produktů z toho můžete vytěžit.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist