Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Kočičí rituály

Říj 1602 Autor: Redakce

Každý chovatel koček vám potvrdí, že kočky milují rituály. Se svou kočkou má vytvořené signály, na které ona reaguje s nadšením. K vytváření rituálů, které upevní vztah člověka a jeho mazlíčka, jsou masové kapsičky skvělým nástrojem. Ke spokojenému životu kočky potřebují pravidelnost a řád, který jim můžete zaručit prostřednictvím krmení. Kapsička je zároveň i něco navíc, odměna a potěšení.

brit kocka zrzava

Společné rituály člověka a kočičího člena rodiny začínají se začátkem dne. Kočky vyžadují pravidelný režim a také si o to své umí říct. Dohlíží na to, aby její člověk včas vstal a přichystal snídani pro sebe a hlavně pro ni. Očekává, že ráno spolu s pohlazením dostane i svou oblíbenou kapsičku. Člověk tak kočce může dát najevo, že vše je, jak má být.

Já a moje rodina. Každé ráno s nimi mám spoustu práce. Musím dohlédnout, aby nezaspali, když je čas na snídani! K jejich pelíškům se připlížím potichounku a pak je probudím čumáčkem a hlasitým vrněním.

Konečně se mi podařilo je probudit. Chtělo by to ještě podrbat za ouškem, ale není čas na velké mazlení. Už se plouží do koupelny za ranní hygienou a já jsem jim v patách. Hlavně, aby už začali chystat jídlo!

Tady to voní! Kde je ale ta nejkrásnější vůně, na kterou čekám? Však člověk ví, co mám na mysli. Přece mu to nemusím připomínat, vždyť je to schované tady v té skříni.

Pokud chcete své kočce zajistit harmonické prostředí, dohlédněte na pravidelný čas a podmínky krmení. Rituály krmení také upevní váš vzájemný vztah.

Všichni už se posilňují na nový den a já jsem se konečně také dočkala. Včera treska, dnes hovězí s hráškem, copak bude zítra? Ta šťávička je vynikající! Nezapomeňte mi ještě do mističky nasypat ty voňavé křupavé granulky, abych se mohla posilnit i během dne a být připravená na večerní mazlení. Teď už ale honem, musíte vyrazit a já si konečně můžu v klidu odpočinout.

V době vaší nepřítomnosti střídá kočka odpočinek a aktivitu, ocení tedy misku plnou výživného a lahodného kompletního krmiva a čisté pitné vody. Kořist kočky v přírodě je vždy čerstvá, i doma tedy kočky dávají přednost krmivu, které lákavě voní a vypadá čerstvě. Granulky v misce by neměly být příliš dlouhou dobu, což zajistíte tak, že kočce odměříte dávku, kterou zvládne sníst během jednoho dne.

kocka s voditkem

Lahodná výživa pro lepší život vaší kočky

Kvalitní krmivo pro kočky kromě výživy také upevňuje jejich zdraví a celkově zlepšuje kvalitu kočičího života. Těmito požadavky se řídí i český výrobce krmiv Brit při vývoji nových produktů.

Kompletní krmivo  Brit Premium Cat’s Life je pro kočky velmi přitažlivé a vyhovuje i těm největším mlsounům díky lahodným masovým omáčkám. Základ tvoří vysoký podíl masa z lososa, kuřete, maso jehněčí a krůtí. Pro posílení imunity a zdraví trávicího traktu jsou obsaženy mannan- a frukto-oligo sacharidy. Antioxidanty z léčivých bylin a lososový olej podporují zdraví kůže.

Výběr několika lahodných příchutí sleduje přirozené preference koček a jejich specifické nutriční nároky z hlediska věku i potřeb speciální výživy. Granulovaná kompletní krmiva poskytují kočce veškeré živiny a další zdraví prospěšné látky, masové kapsičky jim kromě toho přinášejí hlavně potěšení. Omáčka v kapsičkách zvýrazňuje chuť masových kousků a kočce se dostane i množství potřebných tekutin.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist