Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Když vybíráte nové dveře

Srp 1701 Autor: Komerční sdělení

Jakoukoliv domácnost si asi jen těžko představíte bez dveří, ale když si zařizujete interiér, jsou dveře často to poslední, na co si vzpomenete. Přitom jsou úplně stejně důležité jako jakákoliv jiná část domu či bytu, také s nimi přicházíte do styku každý den a budete na ně koukat podstatnou část svého života. Proto byste se rozhodně měli zamyslet nad tím, jak vybrat dveře?

dvere a okno

Jak vybrat dveře?

Snad každý člověk vybírá především očima, hned při prvním pohledu víte, co se vám líbí a co ne. A pohledová stránka je důležitá i v případě interiérových dveří. Každý se chce obklopovat pěknými věcmi. Vzhled dveří by však neměl být jediným ukazatelem, který při výběru zvolíte. V úvahu byste měli brát i další podstatné věci. Tou je třeba charakter místnosti. Do pracovny či ložnice potřebujete dveře, které tlumí hluk, v tom případě si zřejmě nevyberete celoskleněné dveře. Ty naopak oceníte v místnostech, kde chcete mít dostatek světla. V případě celoskleněných dveří však raději vybírejte takové, jež mají zesílené kalené osmimilimetrové bezpečnostní sklo, vyhnete se tak ošklivým nehodám. Důležitý je také způsob otvírání. Buď pořídíte klasické dveře s křídlem, nebo posuvné dveře, které jsou v současné době čím dál více oblíbené díky úspoře místa v menších bytech. Vybírat můžete mezi přichycením na zeď, nebo do stavebního pouzdra.

Solodoor

Jestliže tedy v dohledné době plánujete stavební úpravy a výměnu interiérových dveří, určitě se podívejte na internetové stránky společnosti Solodoor. V jejich nabídce najdete pouze samé kvalitní české dveře, které také sami vyrábějí. Vybírat můžete jednak z dřevěných či prosklených, ale i těch klasických s křídlem či posuvných dveří. Ke každým si navíc zvolíte i vlastní kliky a kování. Navštivte rovněž sekci výprodej dveří, kde najdete stejně kvalitní a přitom levnější výrobky.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Když vybíráte nové dveře
Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist