Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Kapesní přenosný odpuzovač komárů

Kvě 1109 Autor: Redakce

odpuzovac hmyzuJaro a léto je doba, kdy se začíná množit bodavý hmyz. Repetenty a podobné spreje pomalu přestávají účinkovat. Novinkou na trhu, který vyřeší problémy s obtížným hmyzem je kapesní přenosný odpuzovač komárů ACTI PORTAILE ThermaCELL.

Jde o odpuzovač komárů pro venkovní použití a ocení ho zejména lidé, kteří se rádi pohybují v přírodě, ale také zahrádkáři,  myslivci a rybáři.

Jak přenosný odpuzovač hmyzu funguje?

Aktivní složkou tohoto odpuzovače je Esbiothrin a tablety Acti Zanza Break, které zabíjejí  a odhánějí komáry. Kapsle testovaná pro venkovní použití bezpečně účinkuje po dobu dvanácti hodin.

kapesni odpuzovac komaru

Insekticidní polštářek vydrží 4 hodiny a chrání na 100% plochu o rozloze 20 m2.

Odpuzovač nevyužijete jen v boji proti komárům, ale účinně funguje i proti dalšímu obtížnému hmyzu jako jsou muchničky, koutule a všechny příbuzní komárů  pakomárů.

Účinnost tohoto přenosného odpuzovače komárů se nesnižuje s pohybem, není zdraví škodlivý a nevylučuje žádné pachy ani kouř. Účinnost tohoto lapače byla prokázána při univerzitních testech a dokazují ji i stovky nadšených uživatelů i ze stran hráčů golfu a podobně. Odpuzovač jednoduše připevníte k brašně, opasku či ledvince. Váha zařízení je pouhých 250 g a cena se pohybuje okolo 1.200 Kč.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist