Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Jak ochráníte svůj byt proti vloupání? Známe ideální řešení

Kvě 2425 Autor: Komerční sdělení

Policejní statistiky mluví poměrně jasně – rok od roku pomalu stoupá počet vloupání do bytů, rodinných domů i firem. Přesně proto nesmíte podceňovat pořádnou ochranu. Počítejte s tím, že i zloději se postupem času zdokonalují a používají stále sofistikovanější metody. Jaké dveře a zámky vás spolehlivě zabezpečí?

Moderní bezpečnostní dveře

Nebudeme si nic nalhávat. Klasické panelákové dveře se dají překonat opravdu snadno. Stačí pár minut naprosto bezhlučné práce. Stačí pouze několik desítek minut vaší nepřítomnosti a můžete si vykoledovat oči pro pláč.

Z toho důvodu prostě a jednoduše potřebujete opravdu spolehlivé bezpečnostní dveře. Bavíme se o moderních a plně certifikovaných produktech od odborníků. Žádný levný „šmejd“ z bezejmenného obchodu. Přece jen se bavíme o vaší bezpečnosti a majetku za stovky tisíc.

Dobrým příkladem jsou třeba populární dveře Kavan Mul-T-Lock. Jedná se o jednokřídlé ocelové dveře s bezpečnostním označením RC3. Nabízí vám celkem 12 + 3 kotevních bodů s průměrem 12 mm. Pohybují se na třech šroubovacích pantech, které jsou přivařené k ocelovému rámu. K tomu připočítejte nejmodernější bezpečnostní zámek, protipožární odolnost a garanci proti vloupání.

Nechte si poradit od odborníků

Výběr ideálních dveří pro vaše konkrétní účely není zrovna jednoduchý. Raději si nechte poradit od zkušených profesionálů. V naší zemi patří mezi největší hráče v tomto oboru hlavně známá firma Kavan, jež byla založená v roce 1927.

V tuto chvíli dodává bezpečnostní dveře, mříže a okenice, produkty pro zabezpečení oken i elektronické zámky. Tito odborníci vám moc rádi poradí, vyrobí, doručí i namontují zbrusu nové bezpečnostní dveře. Díky tomu se k vám nedostanou ani ti nejšikovnější a nejdrzejší zloději se špičkovým vybavením.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist