Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Inovativní elektronický bidet

Bře 1031 Autor: Komerční sdělení

electronic bidet cenaPřed nedávnem jsme Vám představili firmu Electronic Bidets, která do ČR i SR dováží pomůcku pro zlepšení intimní hygieny nejen pro seniory a handicapované. Protože se nám množily dotazy na toto inovativní elektronické prkénko, přinášíme Vám více informací.

Elektronický bidet je zařízení, které bez stavebních úprav nainstalujete na téměř jakoukoli stávající WC mísu bez ohledu na to, zda se jedná o závěsnou či kombi toaletu (viz obrázek vpravo).
Tyto bidety jsou velice spolehlivé, vysoce účinné a skloubí moderní, neotřelý design a funkčnost. Pyšní se unikátním systémem nepřetržité dodávky teplé vody během celého cyklu mytí. Rovněž oceníte funkce pulzního, dámského či tzv.klyzmatického mytí. Jde o jemné, ale výkonné mytí vodou při mírné zácpě (příjemná masaž konečníku).

Prkénko lze zakoupit v několika modelech. Všechny mají vyhřívaná sedátka s možností regulace jejich teploty. Dále můžete volit teplotu vody, sílu proudu vody, pulsování vody a sušení. Vše dle Vašich potřeb a potřeb ostatních členů rodiny, protože nejluxusnější modely mají dálkové ovládání s pamětí až pro čtyři členy rodiny.prkénko na mytí cena

Napájení bidetu je zajištěno z běžné sítě a lze ho připojit do každé zásuvky. Instalaci všech nabízených typů elektronických bidetů zvládne každý středně zručný člověk nebo si lze instalaci objednat. Další nespornou výhodou je, že veškerý potřebný materiál (propojovací tlakové hadičky na vodu, vodní rozdvojka, spojky, těsnění , redukce atd.) je součástí každého balení a jsou již zahrnuty v kupní ceně. Neváhejte se informovat.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Inovativní elektronický bidet
  • Pavel 2.4.2010 (13:13)

    Dobrý den, zajímala by mě aspoň orientační cena. Děkuji, přeji krásné Velikonoce a zdravím z ČB

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist