Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Hobby informace na Internetu

Led 1217 Autor: Redakce

hobby zahradaNěmecký spisovatel zahradnických knih Karl Foerster vystihl, že „Kdo je se svou zahradou spokojený, ve skutečnosti si ji vůbec nezaslouží.“

Většina zahrádkářů s tímto výrokem naprosto souhlasí, a proto se snaží svou zahrádku stále zdokonalovat. Ostatně malopěstitelství se u nás rozvíjí čím dál více – a ať už jste začínající pěstitel nebo zkušený zahrádkář, zcela jistě hledáte informace o novinkách z této oblasti.

Krom nových kultivarů rostlin a zeleniny je potřeba vědět vše také o chemických postřicích, bez kterých se dnes už téměř neobejdeme. Abyste své ovocné stromy či zeleninu stříkali například velmi účinnými, zcela rozložitelnými bio postřiky bez reziduí, musíte sledovat nabídku výrobců.

Informace pro zahrádkáře

Pokud si nevíte rady s plísní, houbovou chorobou nebo nevíte, co vám na zahrádce roste, můžete informace vyhledat v knižních publikacích – encyklopediích. Je ale naprosto jasné, že například postřiky a hnojiva se mění každý rok, protože reagují na vědecké výzkumy. Proto v mnohých encyklopediích nenajdete relevantní, aktualizované informace.

hobby receptyProto doporučujeme Internet, kde se dozvíte o novinkách a dalších radách a tipech pro zahrádkáře a kutily. Hobby magazíny nabízejí velké množství informací, které jsou podány čtivě a bez zbytečných technických termínů. Samozřejmostí jsou fotografie, které potěší oko.

Webový hobby receptář hobbyrecepty.cz nabízí jednotlivé kategorie, což je velmi přehledné a na své si přijde opravdu každý.

Samozřejmě nejnavštěvovanější je sekce, kde se dozvíte vše o zahradě. Pokud zahrádka není zrovna vaše hobby, ale máte rádi zvířátka, je pro právě pro vás připravena kategorie mazlíčci, kde se dozvíte například vše o chovu hlodavců, ale také třeba had. Nechybějí ani odzkoušené recepty a tipy na výlet či dovolenou.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist