Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Dokonalé zateplení – Chytrá izolace®

Srp 1108 Autor: Komerční sdělení

Před třemi lety přinesla společnost LIKO-S ze Slavkova u Brna na trh se stavebními materiály nový fenomén zateplování – kanadskou stříkanou izolační pěnu ICYNENE®, jejíž obchodní název pro Českou republiku je Chytrá izolace®. Tento špičkový izolační materiál se již 25 let s úspěchem používá v Kanadě a Spojených státech pro izolace objektů bytové i průmyslové výstavby. V České a Slovenské republice již byly touto technologií zatepleny stovky rodinných a bytových domů i halových objektů.
Chytrá izolace® je dvousložková izolační pěna na vodní bázi s difúzně otevřenou strukturou, která zajišťuje její výbornou vlastnost – propustnost vodních par, takže dům, který je Chytrou izolací® zateplen, „dýchá“ a poskytuje vysoký komfort bydlení.

Chytrá izolace® přilne na jakýkoliv podklad a svou velmi rychlou aplikací šetří stavebníkům čas a peníze. Chytrá izolace® eliminuje nepřesnosti zateplování, ke kterým dochází při použití běžných izolačních materiálů v balících či rolích. Také složité detaily konstrukce, které způsobují u běžných materiálů tepelné mosty a kritická místa prostupu tepla a chladu, nejsou pro Chytrou izolaci® žádným problémem. Chytrá izolace®rovněž zamezuje vzniku plísní a spolu s výše uvedenými vlastnostmi tak zajišťuje dlouhou životnost stavebních konstrukcí .  Chytrá izolace® je nenasákavá a po celou dobu životnosti stavby má neměnný objem a zachovává si stejné izolační vlastnosti.
Na základě snímků z termokamer je prokázáno, že v Chytré izolaci® se nevyskytují žádná kritická místa prostupu tepla, tak jak tomu bývá z důvodu sesedání, degradací a objemových změn u jiných materiálů používaných pro zateplení. Chytrá izolace®jakokompaktní izolační technologie vytváří ihned po aplikaci ideální vzduchotěsnou tepelnou bariéru, která udržuje interiér v suchu a teple. V létě naopak zabraňuje prostupu tepla do podkroví budov. Zkrátka – v zimě hřeje, v létě chladí!

 

Základní technické charakteristiky Chytré izolace®:

Objemová hmotnostΡV = 6,57 kg / m3
Tepelná vodivostλ10 = 0,03655 W / m. K
Faktor difúzního odporuµ = 3,3

Veškeré informace a ukázky aplikací –  www.chytraizolace.cz

Fotogalerie-Chytrá izolace

chytra izolacechytra izolace aplikacechytra izolace na dum

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist