Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Dokonalé vysávání prachu

Čvn 1217 Autor: Františka Podzimková

centralni vysavacNovinka a převratná změna ve způsobu uklízení našich bytů konečně dorazila i k nám. Jedná se o radikální změnu v principu, na kterém pracuje vysavač. Do dnešní doby jste se při každém luxování museli vláčet s těžkým strojem a ještě ho navíc pravidelně čistit. Proč se tedy nezbavit těchto naprosto zbytečných obtíží a vyzkoušet revoluční novinku – centrální vysavač.

Hlavní a nejzásadnější výhoda, kterou centrální vysavače přinášejí je způsob likvidace mikročástic prachu, kterých se chcete zbavit. Klasický přenosný vysavač způsobuje víření a tak některým částicím jen umožníte pohybovat se po celé místnosti, ale ve výsledku se vám je stejně nepodaří úplně zlikvidovat. Zatímco centrální vysávání vám umožní prachu se nadobro zbavit a odvést ho potrubím přes filtr vysavače, tudíž není třeba centrální vysavače jakkoli čistit. Mají totiž samočisticí filtrační systém, tudíž náklady na provoz jsou téměř nulové.

Samočisticí filtrační systém spočívá v tom, že nepotřebuje žádnou speciální péči, tudíž má náklady 0kč. Klíčovým je zde membránový filtrační systém, který pracuje na principu pohyblivé filtrační membrány, která se při vysávání automaticky vychýlí směrem nahoru. Poté co dokončíte vysávání, filtrační membrána zase automaticky spadne dolů a tím vlastně dojde k oklepání všech zbytků prachových částic a vysavač je znovu připraven ke kvalitní a bezchybné práci.

Vysávání je tedy o mnoho pohodlnější a jednodušší. Centrální vysavače mají mnohem nižší spotřebu, ale zároveň jsou účinnější a pracují efektivněji. Při vysávání jsou tiché, proto je můžete používat v jakoukoli denní dobu. Jelikož mají sací výkon hodně vysoký, můžete s nimi bez problémů vyčistit i pohovku, či koberec.

centralni vysavaceChcete-li si pořídit nejlepší centrální vysavač, měl by být vyroben v Kanadě, neboť odtamtud se postupně šíří do celého světa. Centrální vysavače Allegro, mají oproti těm klasickým mnohem delší životnost. Při koupi máte garanci pětileté záruky a seženete ho již od 10 000 Kč. Vysavač je navíc celokovový a máte na něj celoživotní záruku proti prorezavění. Jestliže se pro tento nový, špičkový a převratný typ vysavače rozhodnete, máte jistotu, že je to vynikající investice do budoucna.

A to nejdůležitější nakonec. Díky spolehlivé bezúdržbové a samočisticí filtraci, nepotřebují centrální vysavače Allegro již žádnou další provozní investici v podobě drahých filtračních sáčků či filtrů – centrální vysavače Allegro prostě pracují zadarmo!

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist