Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Dezinfikujte šetrně, efektivně a účinně s pomocí Dezisanu

Úno 1209 Autor: Komerční sdělení

Je doba šetření. Rozpočty se krátí a vítězí ten, kdo dokáže zefektivnit práci a ušetřit náklady. Málokdo ale tuší, jakou úsporu mohou přinést správně zvolené dezinfekční přípravky, které se používají denně.

Účinná a prověřená dezinfekce

levny cisticObzvláště v prostorách určených k výchově a vzdělávání dětí se velmi dbá na hygienu. Důvod je jasný, děti jsou velmi náchylné k nejrůznějším epidemiím a dětské nemoci se šíří velkou rychlostí. I tak párkrát během školního roku zejí školy a školky prázdnotou, zatímco rodiče jsou s nemocnými dětmi doma. Děti s oslabenou imunitou se ale vrací zpátky do prostředí zamořeného infekcí.

Bojovat proti tomu jde dezinfekcí prostor. Jenže dodnes ten boj většinou vyhrála infekce. Co kdyby ale existoval prostředek, který by vydezinfikoval i vzduch? Bezchlorová polymerová dezinfekce Dezisan to umožňuje. „Při testování polymerové dezinfekce, které jsme provedli v našich laboratořích metodou aplikace postřikem 1% roztokem a následným stanovením celkového počtu mikroorganismů, lze usoudit, že dezinfekční prostředek je vhodný pro použití ve školských zařízeních,“ potvrzuje ředitelka hodonínské laboratoře Chemila Zuzana Matušková. Způsob testování se týkal právě postřiku do prostoru při dané koncentraci.

Při pravidelném užívání šetříte zdraví

Další výhodou bezchlorové dezinfekce Dezisan je, že pokud ji užíváte pravidelně, na plochách, které jsou ošetřeny, se tvoří ochranná polymerová vrstva, jež účinně zamezuje množení bakterií, virů i plísní. Správným používáním tak dosáhnete zdravějšího prostředí.

Vynikající vlastnosti Dezisanu oceníte i při likvidaci bakterií na ložním prádle nebo matracích. Postříkáte-li znečištěnou matrací polymerovou dezinfekcí, bakterie budou během pár minut zlikvidované. Dezisan můžete použít i při praní infikovaného prádla. Díky tomu, že je bezchlorová, neničíte materiál, jen bakterie.

Jeden rozprašovač na všechny povrchydesinfekcni postrik

K tomu, aby byly prostory dezinfikované, přitom nepotřebujete víc než jeden rozprašovač s roztokem Dezisanu ve správné koncentraci. Bezchlorovou polymerovou dezinfekci můžete použít na hračky, kliky od dveří, toalety, postýlky i vzduch. Nemusíte se bát ničení materiálu ani účinků látky. Postříkat plochy můžete za běžného provozu. Polymerová dezinfekce totiž nezapáchá, naopak zápach, který je způsoben šířením bakterií, ničí.

Když si shrneme všechny vyjmenované výhody, vyplyne jasný závěr: Bezchlorová polymerová dezinfekce šetří čas, protože její použití je velmi snadné a účinné. Šetří finance, na všechny povrchy, které je třeba dezinfikovat, stačí jediný přípravek. Navíc pravidelným používáním zvyšujete ochranu proti šíření bakterií, virů a plísní, a tak je chráněno zdraví dětí i dospělých.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist