Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

CSB–NATURBLOK- systém betonových bloků určených pro suché zdění

Zář 1011 Autor: Komerční sdělení

betonové zíďky jako z kameneFirma CS-BETON s.r.o. se vždy snaží svým zákazníkům ušetřit čas i peníze, proto přichází v letošním roce s novinkou revolučního systému s vlastnostmi přírodního kamene, který splňuje veškeré estetické nároky a zároveň nás zbavuje náročné kamenické práce a spousty vícenákladů.

Stavba se systémem CSB – NATURBLOK je nesrovnatelně lacinější než stavba z přírodního kamene, a přitom výsledný efekt je takřka k nerozeznání a umožňuje každému kutilovi mnoho možností při jeho realizaci.

CSB – NATURBLOK je betonový systém s parametry a vzhledem hrubě tesaného kamene a barevnou paletou, kterou běžně naleznete v přírodě. Jde o bloky, ze kterých lze stavět různé terasové opěrné zdi, okrasné stěny, schodišťové stupně, ploty aj. Jednotlivé kameny systému jsou spojovány speciálním prvkem do drážky. Jedná se tudíž o stavbu nasucho bez potřeby dalších spojovacích a spárovacích hmot. Vše je založeno na principu vkládání speciálních spojek do drážky kamene, které plní funkci zámků, není tedy nutné spojovat kameny stavebním lepidlem. Spojky jsou součástí dodávky!

beton na teraseTento systém vám nejen šetří peníze, ale především vás nijak časově neomezuje. Není totiž nutné čekat na přívětivé počasí, a to právě díky tomu, že při stavbě není nutné používat žádnou stavební chemii. Kombinací štípaného povrchu a specifického procesu tzv. ostařování nabývá betonový blok dojmu nahrubo otesaného přírodního kamene. Na autentickém vzhledu mu přidává také speciální kombinace barevných pigmentů, se kterými se budete setkávat v naší nabídce pod názvem NATURCOLOR. Tato barevná řada byla zvolena a vytvořena tak, aby co nejvíce připomínala barvy přírodního kamene běžně se vyskytujícího v přírodě.

Cbetonové prvky v zahraděSB-NATURBLOK je vyráběn ve dvou tloušťkách, které se dají navzájem kombinovat, a to jak naležato, tak nastojato. Navíc lze okrasné zdi stavět svislé, mírné šikmé či výrazně odstupňované. Spoj umožňuje taktéž tvořit stěny rovné, zakřivené či do oblouku. Jako ukončovací prvek nabízí tento systém CSB – NATURBLOK stříšku. Svým přírodním vzhledem opěrné zdi dokonale zapadnou do krajiny, splynou s dalšími přírodními materiály a nijak esteticky nenarušují okolní prostředí.

 

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist