Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Co vám provoní byt? Aroma difuzér

Pro 2023 Autor: Komerční sdělení

Ty tam jsou jednoduchá vonítka, která nejsou kvalitní. Jestli toužíte po tom mít krásně provoněný byt, pořiďte si aroma difuzér. Ten uvolňuje vůni postupně, obsahuje spolehlivou náplň a dlouho vydrží.

aroma difuzer

Foto: Jana Šťastná, Príma receptář

Kvalitní aroma difuzér

Vonné svíčky, plastové nádobky s rosolovitou hmotou, lahvičky s tekutou náplní nebo přívěsky. Všechny tyto doplňky do bytu používáme jako vonný zdroj. Jenže každá z nich má nějakou devizu, jiné kvality jí zase chybí. Aroma difuzér je ovšem jiný. Jde o nádobku s kvalitní vůní, do níž se vloží speciální tyčinky, jimiž poté prostupuje vůně. Vsakovává se do těchto tyčinek a vzlíná pozvolně. Díky tomu se udržuje stálá intenzita vůně. Než se kapalina s esencí zcela vytratí, trvá to mnoho dní. Nemusíte myslet na to, jestli je třeba regulovat sílu vůně. Nebudete přemýšlet o tom, že musíte regulovat vůni. Nebude vás trápit, že po pár dnech už nic neucítíte. Navíc aroma difuzér disponuje jedinečnou vůní, srovnatelnou s parfémy. Jednak vás nebude bolet hlava z laciných esencí, ale také vám aroma nezevšední, protože nejde o fádní variace tónů oceánu, květin, jarní louky a jiných tónů, které najdete v každé drogerii.

Jak vybrat aroma difuzér?

Jaká vůně se nejlépe hodí do vašeho bytu? Raději začínejte slabšími vůněmi. Někteří lidé si například vybírají stejnou vůni, jakou používají v případě parfému, pokud to daná firma nabízí. Jenže neznamená, že to, co vám voní na těle, se vám bude líbit, když prostoupí celým vaším bytem. Aroma difuzér je v podstatě intenzivnější esencí, proto se raději nejprve držet při zdi a posléze nakupte jiné variace vůně. Výhodou aroma difuzéru je možnost obnovitelné náplně, takže vám flakonek nikdy nezevšední. Aroma difuzér si můžete vyrobit i vy sami. Stačí si namíchat vonné esence dle vašeho vkusu. Pak stačí vzít lahvičku, tyčinky z bambusu, ratanu či syntetiky a vytvořit si vlastní flakonek.

aroma difuzer

Foto: Jana Šťastná, Príma receptář

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Zář 2023>>
PÚSČPSN
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist