Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Co kočka skutečně chce

Čvn 1305 Autor: Redakce

Kočky jsou bezesporu osobnostmi. Pokud si kočku chcete pořídit, dobře se informujte na charakter a povahu plemena, které se vám líbí. Nebudete tak muset řešit problémy s nevhodným chováním (močení a škrábání nábytku, agrese a podobně). I kočky obyčejné, bez rodokmenu a „otcem neznámým“ ale mohou být krásné a vnesou do vašeho života úplně jiný pohled a nezáleží na tom, zda budete mít venkovní Micku, která bude chytat myši nebo interiérovou Princeznu, která se sotva hne z gauče.

Kočka se většinou přizpůsobí rytmu rodiny, ve které žije

kniha co kocka skutecne chceVždy ale mějte na paměti, že jde o šelmu. Ostatně více o tom, jak chápat kočičí chování vysvětluje dvojice zkušených autorek (Pfleidererová Mircea, Rödderová Birgit) v nové knize o kočkách Co kočka skutečně chce.

Jde o velmi přehlednou, čtivou publikaci, která vám jednoduchým způsobem pomůže zamezit nedorozumění v každodenním soužití člověka a kočky, a nabízí řešení nejběžnějších problémů.

Příručka rozebírá povahové vlastnosti koček, popisuje vývoj a jedinečnost kočičích smyslových orgánů, jejich prostorové a barevné vidění, boj o revíry, značkování, krmení a příjem tekutin signály, řeč těla a mnoho dalšího.

Naučíte se žít s kočkou, zbytečně ji nepřekrmovat a podobně. To, že má kočka stále plnou misku granulí, konzervy či vařeného masa, jí rozhodně spíše uškodí. I to by si majitelé kočiček měli uvědomit. Správnou péčí o kočku to totiž všechno začíná, stejně jako výběrem vhodného kotěte.

Vyhrajte jednu ze tří publikací „Co kočka skutečně chce“

S naším partnerem, nakladatelstvím Euromedia, jsme připravili další soutěž. Tentokrát o 3 knížky z edice fauna a chovatelství. Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj knížku: Co kočka skutečně chce.

Soutěžní otázka: Kolik stran má kniha Co kočka skutečně chce? Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@prima-receptar.cz, nejpozději do středy 19. 06. 2013

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist