Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Co je naprostý základ, pokud chcete zabezpečit svůj byt proti zlodějům?

Čvn 2316 Autor: Komerční sdělení

Stačí se podívat na policejní statistiky, abyste si ihned uvědomili, jak každým rokem roste počet vloupání do bytů. Velká část těchto trestných činů neprobíhá v nočních hodinách, ale spíše dopoledne. Důvod je naprosto jasný, v daném čase jsou totiž lidé v práci a jejich domov není hlídaný. Jak získáte jistotu, že nepřijdete o těžce vydřený majetek?

Zavřená okna a pořádné dveře

Foto: bezpecnostni-dvere-mrize-kavan.cz

Váš byt má rovnou dvě přístupové cesty, skrz které se k vám mohou snadno dostat zkušení zloději. Možná se budete divit, ale i když necháte okna pouze na „větračku“, průměrný jedinec je s pomocí provázku zvládne otevřít dokořán během minuty. Pro nekalé živly nejsou problémem ani vyšší patra. Spousta z nich umí totiž velmi dobře šplhat.

Druhým přístupovým bodem jsou samozřejmě dveře. Přesně proto je alfou i omegou bezpečnosti nainstalování bezpečnostních variant s několika pevnými body a pohyblivými čepy. V žádném případě nesmíte podcenit ani bezpečnostní zámky. Klasická varianta se dá vypáčit během několika minut, a to bez jakéhokoliv hluku. Zvolíte-li si moderní a certifikovaný produkt, nepřekoná jej ani nejlepší zloděj.

Jak se vyznat v moři možností?

V současné době se mezi nejlepší řešení řadí především dvě možnosti. Obě z nich pochází z dílny známé společnosti Berra, jejíž produkty u nás dodávají i montují profesionálové z firmy Kavan. Jejich výhodou je vysoká bezpečnostní třída, stejně jako samozamykací vlastnosti. Určitě vás potěší i poměrně jednoduchá instalace a vícebodové uzamčení, včetně snadného napojení na čipový systém.

Pro více inspirace se podívejte na internetové stránky zmíněné firmy Kavan, které najdete pod výše vloženým odkazem. Ihned se dočtete důležité informace a budete si moci domluvit nezávaznou konzultaci.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist