Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Česká společnost LOMAX slaví 30 let na trhu

Dub 2212 Autor: Komerční sdělení

Tvrdá práce a poctivost. To jsou základní pilíře úspěšné 30leté tradice společnosti LOMAX. Významné výročí oslavili novým webem a soutěží, ve které zákazníci mohli vyhrát poukázku na výrobky ve výši 30 tisíc korun.

Společnosti LOMAX se za třicet let podařilo stát přirozenou součástí českých domácností. Díky dlouholeté tradici kvalitních produktů mohou první zákazníci doporučovat společnost už svým dětem. „Často se setkáváme s tím, že se k nám naši klienti vracejí nebo naše výrobky doporučují svým známým,“ těší Petra Přichystala, marketingového manažera společnosti LOMAX.

Foto: Lomax.cz

Právě zákazníci stojí za úspěchem firmy, proto se v LOMAXu rozhodli oslavit narozeniny společně s nimi. Prostřednictvím soutěže na sociálních sítích, kde zákazníci mohli vyhrát voucher na nákup za 30 tisíc. A jaký dárek si nadělil sám LOMAX? Stal se jím nový moderní web.

Foto: Lomax.cz

Průkopník na trhu

LOMAX platí za předního dodavatele garážových vrat a stínící techniky. Za dobu své existence však své portfolio rozšířil také o vchodové dveře a okna.

Foto: Lomax.cz

Historie společnosti se začala psát v roce 1992, kdy zakladatel Luboš Dufek zahájil činnost montováním žaluzií. Brzy se z dílny přesunul do větších výrobních prostor, kde vznikl první typ rolovacích garážových vrat. „První série vrat, které jsme vyrobili a namontovali zákazníkům, slouží dodnes a zatím ani není potřeba je předělávat,“ vysvětluje Přichystal.

Foto: Lomax.cz

V roce 2002 představil LOMAX jako svoji novinku garážová vrata s exteriérovou fólií s imitací dřeva, která byla v té době světovým unikátem. Stal se tak průkopníkem na trhu, protože tento prvek po něm převzaly další evropské firmy.

Další ukázkou pokrokového vývoje produktů společnosti jsou lamely venkovních žaluzií Z90 PRO, které díky svému tvaru umožňují dokonalé dovírání, mají jeden z nejmenších průsvitů na trhu a jsou odolné vůči větru.

Základním kamenem úspěchu však jsou zaměstnanci „Jsme si dobře vědomi, že firmu tvoří lidé a její úspěch či neúspěch je plně závislý na nich,“ uzavírá Přichystal.

Prohlédněte si výrobky osvědčené kvalitou na vlastní oči. Navštivte showroom  LOMAX, ve kterém uvidíte všechny technické vychytávky, v Centru bydlení a designu Kaštanová.

Foto: Lomax.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Zář 2023>>
PÚSČPSN
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist