Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Česká krmiva pro malá zvířata

Dub 1424 Autor: Redakce

Češi nejvíce chovají psy a kočky. Ovšem podle statistik jsou ihned v závěsu hlodavci. Takového domácího mazlíčka pořídíme především dětem, kteří po chlupatém kamarádovi velmi touží, ale ještě nezvládají sami venčit pejska nebo postarat se o kočičku.

Pořízení zvířátka

skinnyAsi se budete divit, ale také hlodavce a králíky můžete koupit s rodokmenem, tedy s průkazem původu. Cena není až o tolik vyšší než oproti zverimexům. Ostatně nakupovat přímo od chovatelů vám poradí opravdu každý. Zvířátka jsou většinou dobře socializovaná, nekoušou a navíc dostanete chovatelský servis, tedy jakou koupit klec a čím krmit. Hlodavci a malá zvířata jsou totiž v domácím chovu extrémně nároční na pravidelný a vyvážený přísun potravy. V přírodě se jejich jídelníček řídí přirozenými instinkty a potřebami, v domácím prostředí jsou naopak zcela odkázáni na péči chovatele. Jejich organismus je tak často vystaven zbytečné zátěži z běžně dostupných potravin, které pro ně nejsou zcela vhodné a dieteticky správné.

Výrobců krmiv je spousta

Brit_Animals_Rabbit_AdultKrmiva pro králíky, morčata, křečky a činčily nabízí spousta výrobců. Nejznámější je pravděpodobně Granum, Nutri Mix, Avicentra, LOLOPETS Darwin’s, Beaphar, Benelux a podobně. Naprostou novinkou jsou krmiva Brit Animals. Jde o komplexní výživovou řadu pro nejčastější dětské parťáky.

Krmiva řady Brit Animals svým složením vycházejí z přirozených potřeb malých zvířat a zajištují tak stoprocentně bezpečný přísun potřebných živin. A jsou tak zároveň prevencí typických problémů jako obezita, nebo cukrovka.

Krmiva Brit Animals jsou vyrobena z chemicky neošetřených ingrediencí dodávaných ve vysoké kvalitě pro lidskou spotřebu. Moderní výrobní proces zaručuje přesné dávkování a deklarované hladiny esenciálních vitamínů a výživných látek. Superprémiová výživa Brit Animals složením 100 % respektuje přirozený nutriční profil zvířete.

Mimo komplexní krmiva řada Brit Animals nabízí chutné a zdravé pamlsky pro hlodavce, které díky přírodnímu složení z ovoce, zeleniny a bylinek nezatěžují zvířecí organismus. Pamlsek je nejlepším způsobem, jak s mazlíčkem posilovat vztah.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2020>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist