Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Češi milují nadzemní bazény, nejlépe prý z e-shopu

Dub 1118 Autor: Redakce

bazenPokud jde o oblibu nadzemních bazénů, jsou Češi skutečně výjimečným fenoménem. „Když přijedete do vesnice, tak tam rozhodně někde na zahradě bazén bude stát. I kdyby v té vesnici bylo jenom pár domů. Ani nám nejbližší Slováci si nadzemní bazény rozhodně v takové míře nepořizují,“ říká Lukáš Petr ze společnosti Marimex. Může srovnávat, firma totiž své zboží exportuje i do okolních zemí a právě na Slovensku má i dceřinou společnost.

tampa ovalStejně jako mají Češi velmi výraznou převahu, pokud jde o nákup bazénů, má firma Marimex velký náskok v prodeji nadzemních bazénů. Nabízí především bazény Tampa s osvědčenou konstrukcí tvořenou vrchním nafukovacím prstencem. Bazén sám se postupně postaví tlakem sloupce napouštěné vody. Oblíbené jsou i pevné plastové a kovové nadzemní bazény.

Stále větší je přitom podíl lidí, kteří si nadzemní bazény a také další související produkty kupují prostřednictvím e-shopu. „Je to velmi moderní trend, už několik let za sebou se objem zboží prodávaného elektronicky zvyšuje, a to dost výrazně. Vedle sítě marketů, které naše bazény také prodávají, je právě prodej bazénů přes internet tou hlavní cestou, kterou Češi volí, když si chtějí koupit bazén,“ vysvětluje Petr.

Nadzemní bazény jsou oblíbené díky své dostupnosti – nejsou finančně ani prostorově náročné, nežádají si velké terénní úpravy.

infrasaunaStejně jako další oblíbený prostředek relaxace, infrasaunu. „Našli jsme dodavatele dostupných infrasaun, za které zákazníci zaplatí třeba třetinu ceny, jakou stávaly infrasauny dřív. Dají se tedy pořídit už od 25 tisíc. A jejich kvalita je opravdu až překvapivě vysoká, zatím jsme neměli žádnou závažnější reklamaci. Je vidět, že když na trhu vznikne zdravá konkurence, je to jedině dobře,“ říká Petr.

Na větší rozšíření těchto infrasaun se podle něj chce teď Marimex zaměřit. Infrasauny jsou totiž snadno dostupné, dají se koupit jednoduše v krabici a zákazník je doma jen složí. Pak už si může užívat relaxaci uvnitř. „Infrasauny také prodáváme přes e-shop, až k zákazníkovi domů ji přiveze přepravní firma, takže jednodušší už to opravdu být nemůže,“ popisuje Petr.

Marimex je na trhu už 18 let, patří mezi vůbec první prodejce nadzemních bazénů u nás a také mezi firmy, které si zakládají na komplexním servisu poskytovaném zákazníkům. Prostřednictvím týmu zkušených bazénářů a dalších odborných poradců se snaží lidem nejen prodávat kvalitní výrobky a poskytovat prvotřídní služby, ale také užitečné informace, které se týkají bazénů obecně a relaxační techniky. „Některé produkty si mohou zájemci doslova na vlastní kůži vyzkoušet, třeba právě infrasauny. Máme je vystavené v naší pražské prodejně. Lidi pochopitelně mají zájem vědět, jaké to uvnitř je. Stejně tak mohou vyzkoušet i vířivku, jen si nesmí zapomenout plavky,“ dodává Petr.

Novinku, kterou musíme zmínit, je online poradna Marimex, kde návštěvnící najdou široký výběr otázek a odpovědí na téma čištění bazénů a vody, bazénových filtrací nebo solárního ohřevu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Češi milují nadzemní bazény, nejlépe prý z e-shopu
Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist