Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Camelusin-doplněk stravy proti bolestem

Úno 1107 Autor: Komerční sdělení

Lidé využívají dary přírody v medicíně již tisíce let. Dnes se tomuto přístupu říká alternativní medicína. Přírodní, tedy nechemicky vytvořené léky mohou být i pro vás alternativou. Obecně jsou tělem mnohem lépe přijímány než syntetické preparáty. Camelusin je 100% přírodní produkt využívající léčivých a hojivých vlastností tuku pštrosa afrického. Nevyznačuje se žádnými nepříjemnými vedlejšími účinky. Odstraní z těla škodlivé látky, pomůže urychlit regeneraci vyčerpaného organismu. Není to žádný zázračný všelék, ale doplněk stravy obsahující nenasycené mastné kyseliny a léčivé látky, jejichž příznivý účinek se projeví v těle zhruba po měsíci užívání. Proto se doporučuje brát Camelusin alespoň dva měsíce.

Camelusin je testovaný preparát vyvinutý odborníky

camelusinPříznivě působí především při léčbě cukrovky, při kardiovaskulárních poruchách srdce a oběhového systému, bércových vředech, ale i při potížích se slinivkou, jako podpůrný prostředek po mozkových příhodách a nádorech.

Při léčbě bércových vředů je nutné brát nejprve kapsle 2 měsíce a teprve po té začít s mastí Camelusin, která následně pomůže s hojením rány. Kdyby začali nejprve s mastí, rána by se na nějakou dobu uzavřela, ale škodliviny by nadále zůstávali v těle.

V nabídce je i Camelusin hojivá mast, kterou lze používat na popáleninya jako terapie pro lepší hojení poúrazových a pooperačních jizev. Mast lze používat na záněty pokožky i při tzv. diabetické noze, která se opravdu obtížně zaceluje a hojí. Podporuje hojení a regeneraci kůže při lupence, ekzémech a dermatitidách. Omezuje následky po ozařování při onkologické léčbě.

Zvláště při nevlídném počasí, nedostatku sluníčka a celkové únavě je dobré podpořit svůj imunitní systém. Jako prevence a ke zvýšení obranyschopnosti je dostačující užívat Camelusin 2 měsíce jedenkrát za rok. Camelusin je k dostání v lékárnách.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

11 reakcí na Camelusin-doplněk stravy proti bolestem
  • Radek 9.7.2014 (11:36)

    Dobrý den, je možné Camelusin zakoupit v nějaké z lékáren v Plzni?? Pokud ano v které?? Děkuji Radek Plzeň

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist