Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bytové parfémy

Říj 1218 Autor: Redakce

Také milujete tu nezaměnitelnou vůni Vašeho domova? Jak je možné, že každá návštěva třeba u Vašich přátel se stane nezapomenutelným zážitkem? Je to dáno tím, že každá domácnost, byt či dům má svou specifickou vůni.
Jak je možné jí vůbec docílit? Právě tato otázka mi ležela na srdci, proto je dnešní článek zaměřený na bytové parfémy. Jak sem zjistila, je dnes velmi jednoduché navodit si atmosféru tak milovaných lázní doma. Je pouze zapotřebí k tomu využít tzv. bytové, chcete-li interiérové parfémy.

Říkáte si, proč interiérový parfém?

bytove parfemyCopak mi nestačí můj osvěžovač vzduchu ve spreji? A to je právě ono. Osvěžovač vzduchu je sice levnější varianta, ale tím to také končí. Jelikož Vám jeho vůně dokáže pouze na chvíli přetlouci zápach v bytě, a tím i částečně provonět, ale nedokáže navodit tu příjemnou atmosféru a vydržet tolik měsíců se svou intenzitou.
Takže v podstatě nic jiného neděláte, než kupujete tyto levné osvěžovače vzduchu. Na rozdíl od nich interiérový parfém je jednorázovou investicí a pak už si jen maximálně jednou do roka koupíte Vaši zvolenou oblíbenou vůni, kterou pouze doplníte.

Dnes jsou k dostání krásné flakónky, které se nazývají aroma difuzéry. Jejích součástí jsou ratanové tyčinky, které jednoduše ponoříte do flakónku a jak nasává ratan parfém tím se uvolňuje vůně po Vašem bytě (na obrázku). Intenzitu volíme počtem přidaných či ubraných tyčinek. Naprosto velmi jednoduché a efektivní řešení. Vůně se dokáže rovnoměrně sama rozplynout Vaším bytem, tudíž nemusíte běhat po bytě s osvěžovačem vzduchu nebo se pohybovat u zásuvky, kde máte další variantu bytové vůně na senzor pohybu. A co je samozřejmě také důležité, je Vaše zdraví. Veškeré interiérové parfémy v tzv. aroma difuzérech jsou založeny na čistě přírodní bázi. Obsahují pouze přírodní esence, tudíž nevdechujete žádné chemické sloučeniny.
Kdo si potrpí i na nevšední desingové kousky zabije dvě mouchy jednou ranou. Jelikož touto volbou získáváte i neobvyklý bytový doplněk.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist