Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Brát pejska v létě na dovolenou může napáchat víc škody než užitku

Kvě 1515 Autor: Komerční sdělení

brit pes australsky ovcakPár tipů, jak připravit sebe i psíka na dovolenou najdete ve článku Dovolená se psem není experiment. Pokud přemýšlíte o hlídání mimo rodinu či okruh přátel, rádi bychom vám představili inovativní službu pro všechny majitele čtyřnohých mazlíčků.

Služba Doginni.cz zprostředkovává hlídání a venčení psů, trénink a další doplňkové služby péče o psa. Sdružuje více než 600 prověřených pečovatelů o psy po celé ČR a je dostupná ve většině českých měst. Majiteli psa si na www.doginni.cz může podle lokality vyhledat hlídače/venčitele, který nejvíce vyhovuje potřebám konkrétního psa a cenovým možnostem majitele, a jednoduše ho online objedná. V ceně služby je i pojištění kryjící úrazy a případné škody.

Doginni.cz funguje od 2014 a přiznává inspiraci podobnými zahraničními servery, které už ve světě patří mezi běžné služby.

Chystáte se v létě na dovolenou a už teď si lámete hlavu, co s vaším čtyřnohým mazlíčkem?

pes v auteBez obav se spolehněte na novou hlídací a venčící službu Doginni.cz. V databázi více než 600 prověřených hlídačů z celé republiky si snadno vyberete takového, který bude vám a hlavně vašemu pejskovi nejlépe vyhovovat.

Brát pejska v létě na dovolenou může napáchat víc škody než užitku. Zvířata totiž mají ráda svůj klid a cestování jim často způsobuje zbytečný stres. Donedávna měli majitelé pejsků jen dvě možnosti. Poprosit příbuzného či známého, který pejska pohlídá ze slušnosti (nebo taky nepohlídá) anebo psí hotely, kde ovšem pejsek nemůže dostat individuální péči a lásku, jakou si zaslouží.

Nově je tu ale třetí možnost. Služba Doginni.cz sdružuje více než 600 milovníků pejsků, pro které je hlídání a venčení potěšením. Přes intuitivní vyhledávací systém si snadno najdete náhradního páníčka ve vašem okolí, který bude nejlépe odpovídat potřebám pejska. Běhá rád venku? Vyberte mu hlídače se zahradou. Je zvyklý na váš byt? Náhradní páníček klidně přijde k vám domů.

Abyste si dovolenou užili v naprostém klidu a bez obav, náhradní páníček vám bude každý den posílat fotky vašeho pejska. Budete tak mít jistotu, že se má skvěle a nic mu nechybí. Pro případ, že by se přece jen něco přihodilo, v ceně hlídání je zahrnuto i pojištění kryjící úrazy a případné škody. Kromě hlídání přes noc (od 250 Kč/noc) nabízí Doginni.cz i venčení (od 69 Kč/30 minut), trénink pejsků a další doplňkové služby.

Služby tohoto typu v zahraničí fungují naprosto běžně. „U nás stále ještě panuje nedůvěra k neznámému. Někteří majitelé argumentují tím, že je jejich pejsek nehlídatelný nebo že nesnese cizí lidi. Na žádného takového jsme ale od srpna 2014, tedy za celou dobu fungování Doginni.cz, nenarazili a potvrzujeme 100% spokojenost našich klientů,“ ujišťuje zakladatelka projektu Doginni.cz Romana Miková.

doginni

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist