Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bezpečnostní zámek je v dnešní době nutnost. Jaký zvolit?

Říj 2325 Autor: Komerční sdělení

Není žádným tajemstvím, že rok od roku pomalu, ale jistě roste počet vloupání do domů, bytů, kanceláří, skladů i firem. Zloději přitom neustále zdokonalují své řemeslo, více si dovolují a dokážou potrápit i opatrnější jedince. Přesně proto se musíte spolehnout na moderní zabezpečení. Přes jaké se nedostanou?

Foto: bezpecnostni-dvere-mrize-kavan.cz

Pořádný zámek

Můžete mít sebepevnější dveře, ale jakmile budou disponovat klasickým zámkem, jako byste žádné neměli. Průměrný zloděj se dokáže skrz klasické řešení dostat do několika vteřin, a to navíc naprosto bez hluku. Zapomeňte na vrtání, bouchání a řezání. Zkrátka a dobře vás ani sousedy neupozorní vůbec nic.

Z toho důvodu přichází na scénu bezpečnostní zámek, jenž je opatřený moderními technologiemi. Mezi nejšpičkovější provedení patří produkty MUL-T-LOCK, které přichází ve třetí i čtvrté bezpečnostní třídě. Ty prodává třeba oblíbená společnost Kavan, jež se na našem trhu pohybuje od roku 1927. V současnosti se řadí mezi nejpřednější dodavatele bezpečnostních řešení.

Patentované technologie

Opravdu sofistikovanou volbou je zámek s označením MTL™ 800. Daný produkt vás potěší patentovanou ochranou klíče, stejně jako 100% zabezpečením proti vyhmatání a bumpingu. Vše stojí na teleskopických stavítkách, mobilním prvku „Alpha spring“ a mechanismu blokovací lišty. Zmíněné technologie nedokáže prorazit ani nejzkušenější zloděj.

Ani levnější možnosti rozhodně nezůstávají příliš pozadu. Mnoho majitelů bytů a domů se spoléhá na MTL™ 400, což je produkt se skvělým poměrem ceny a výkonu. Zajímá vás, jak vlastně takový zámek vypadá a co přesně dokáže? Podívejte se na webové stránky společnosti Kavan pod odkazem v první půlce článku a ihned se dozvíte vše potřebné. Nic si nemusíte instalovat sami, jelikož tito odborníci si hravě poradí i s montáží.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist