Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Bezpečná dětská hřiště

Dub 1003 Autor: Komerční sdělení

hřiště pro dětiProtože se nám množily dotazy na téma certifikována dětská hřiště, nabízíme Vám několik informací. Pokud uvažujete o dětském hřišti ve dvoře bytového domu nebo pokud jste majiteli restaurací, hotelů či provozovatelé benzínek a dětských center, určitě neváhejte oslovit firmu HY-LAND.

Tato firma dodává cenově dostupná a navíc certifikovaná dětská hřiště, která splňují i ty nejpřísnější bezpečnostní parametry. Komponenty hřišť jsou vyrobeny impregnovaného jehličnatého dřeva a spojovací prvky jsou pozinkovány a výborně odolávají působení povětrnostních vlivů. Hřiště lze různě skládat a modulovat, takže není problém ho sestavit přesně podle Vašich požadavků. Vybrat si můžete z nepřeberného množství dílů jako jsou věže, dělící můstky, skluzavky, houpačky, pískoviště a pod. Příklad sestavy můžete vidět na obrázku vpravo.

hřiště pro dětiKaždé dětské hřiště pro děti má vlastní technický list, který poskytuje podrobné informace o údržbě a pravidelných provozních prohlídkách. Dětská hřiště jsou výborný prostředek, jak bezpečně zabavit děti všech věkových kategorií.

Od pondělí do pátku můžete navštívit podnikovou prodejnu v Tachlovicích nebo kontaktovat výrobce prostřednictvím webu, kde naleznete podrobný popis každého hřiště, jeho parametry, rozměry a samozřejmě fotogalerii.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist