Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bakterie a enzymy šetří přírodu i vaše peníze

Srp 1128 Autor: Komerční sdělení

…aneb ŽUMPA BEZ ZÁPACHU, SEPTIK BEZ PRAVIDELNÉHO VYVÁŽENÍ.

Máme pro vás jednoduché řešení, jak zajistit, aby vaše domovy opouštěla voda nekontaminovaná a přírodu nezatěžují. Nabízíme vám bakteriální a enzymatický přípravek, který ve společné práci dokáže rozložit hustý odpad v jímkách, zabraňuje zápachu a především nedovolí vzniku škodlivých patogenů.

enzymy do septikuPro domácnost vyrábíme SET určený do žump a septiků SeptiClean v kombinaci s enzymatickým Urychlovačem biologického čištění. Druhá složka – Urychlovač – se postará jednak o rychlejší práci SeptiCleanu, ale především rozloží nežádoucí tuky, škroby, bílkoviny, které se do odpadních jímek dostávají převážně z kuchyňských odpadů.

1 SET pro ŽUMPY*SEPTIKY je zaváděcí dávkou na 5 – 8 m3 objemu jímky. Pokud je nádrž menší, přípravek se dělí poměrnou částí. Další měsíc se dávka snižuje na polovinu a od třetího měsíce a dále již stačí aplikovat pouze jednu kávovou lžičku měsíčně, což můžeme nazvat udržovací dávkou. Jelikož je přípravek SeptiClean silně koncentrovaný, stačí proto takovéto nízké dávkování. Ba naopak, předávkování je nežádoucí.

Náš přípravek nepoškozuje plast ani beton, obsah takto pravidelně ošetřované jímky je prost veškeré husté organické hmoty, včetně toal. papíru. SeptiClean je svou skladbou užitečných bakterií velice odolný a přežije běžnou domácí chemii, včetně pracích prášků a prostředků určených do myček nádobí.

CENA SETU ČINÍ 200,- Kč vč. DPH

Přípravek si lze objednat telefonicky: 596 634 677, 732 277 264, mailem: subio@subio.cz a nebo na našich webových stránkách: www.subio.cz

LOGOTyto přípravky jsou ekologické a biologické, šetří přírodu a v neposlední řadě i peníze. Jen si vzpomeňte, kolik jste zaplatili např. při vývozu vaší žumpy nebo septiku. Používáním přípravků firmy SUBIO EKO, s.r.o. značně prodloužíte dobu vývozu žump a u biologických septiků toto úplně odpadá, jelikož přepadem, či trativodem odchází přes zemní filtr „čistá“ nezávadná a přírodu nezatěžující voda.  Zkuste řešení bez chemie a nechte pracovat přírodu. Více o těchto přípravcích se dozvíte na www.subio.cz

Fotografie-použití přípravku SeptiClean a biologického urychlovače

zumpa bez enzymu

Před použitím SETU na žumpy*septiky

zumpa s enzymy

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist