Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Znáte hodnoty svého krevního tlaku?

Říj 1131 Autor: Komerční sdělení

krevni tlakCo je vlastně krevní tlak? Je to tlak, kterým působí krev na stěny cév a jeho hodnota je jedním z významných ukazatelů zdravotního stavu člověka. Potíže s krevním tlakem trápí okolo 25% dospělé populace.

Tichý nepřítel

Toto označení se ke krevnímu tlaku opravdu hodí. Pokud ho totiž nemáme pod kontrolou, můžeme se dočkat nepříjemného překvapení.

O tom, že naše tělo trápí takový problém, totiž dlouho nemusíme vůbec vědět, protože nepociťujeme žádné příznaky. Právě proto je nutné si krevní tlak kontrolovat pravidelně, zvláště vyskytuje-li se problém s tlakem v rodině, jsou přítomny rizikové faktory nebo s rostoucím věkem.

 

Rozhoduje životní styl

Z velké většiny je příčinou náš pohodlný a ne příliš zdravý způsob života. K rizikovým faktorům patří nadváha, přejídání, zvýšený příjem soli v potravě, kouření a konzumace alkoholu, nedostatek pohybu a stres. Takže prvním doporučením, jež dostanete od lékaře, je změnit radikálně svůj životní styl. Samozřejmostí by mělo být pravidelné domácí měření krevního tlaku. Nejlepší je pořídit si domácí tonometr, který je k dostání v lékárnách nebo v prodejnách zdravotnických potřeb. Pomocníkem vám pak může být i doplněk stravy OptiTensin.olivy jako lek

Vyzkoušejte OptiTensin

Jde o novinku, jež vyvinula společnost Walmark. Vyrábí se z extraktu Olivovníku evropského, jež obsahuje důležitou složku oleuropein. Tato látka se nachází jak v olivovém listí, tak i v olivách. Oleuropein podporuje udržení zdravé hladiny krevního tlaku a také krevní cirkulace a cévního tlaku.

V jedné tabletě přípravku OptiTensin je tak vysoká koncentrace oleuropeinu, jež odpovídá více než 5 litrům olivového oleje!

OptiTensin je vhodný pro všechny osoby, které mají tlak vyšší než 120/80. Odborníci ho dále doporučují i lidem s problémem s cholesterolem nebo zkrátka všem, kteří chtějí pečovat o své srdce.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist