Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Zhoršení zraku čeká každého

Říj 1119 Autor: Redakce

cocky kontaktniNaši čtenáři už si zvykli, že zdaleka nepřinášíme rady pouze do zahrady. V neposlední řadě se zabýváme i otázkou zdraví a všemi doplňky a pomocníky, kteří nám mohou usnadnit život. Jednou z novinek jsou kontaktní čočky TopVue, o kterých se dozvíte více v následujícím článku.

Brýlím se od určitého věku nevyhne snad nikdo. Na brýle si ale můžeme jen těžko zvykat a při některých činnostech je nošení brýlí naprosto nemožné. Například pokud při lyžování používáte speciální lyžařské brýle, při plavání a podobně. Zhoršení zraku může začínat pálením očí a podle rad odborníků není vhodné návštěvu oftalmologa oddalovat.

Druhy kontaktních čoček

Pokud jste v nošení kontaktních čoček začátečníci, vždy si nechte od odborníka poradit při jejich nandavání a vyndavání. Také se poraďte o výběru toho správného druhu. Zejména máte na výběr z čoček jednodenních, u kterých odpadá hygienické čištění, až po několika měsíční čočky, které se mohou nosit ve dne i v noci.

Kontaktní čočky TopVue

Jde o čočky, které bez problémů můžete nosit po dobu čtrnácti dní. Čočky TopVue jsou velmi pohodlné a vhodné i pro citlivější oči. Jde totiž o inovativní hydrogelové čočky. Díky přídavku efektivního zvlhčovadla (lubrikant hyaluronát sodný apolyethylengly­kol).

top vueNebudete tedy trpět syndromem suchého oka. Zapomenout nesmíme ani na výhodu tenkého okraje. Čočky jsou tedy v oku téměř nepostřehnutelné a navíc o nich nebudete vědět. Navíc se tyto čočky mohou pyšnit dioptrickou mohutností v celé optické zóně, takže poskytují komfort kvalitního vidění za všech světelných podmínek.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

3 reakce na Zhoršení zraku čeká každého
  • Marie 29.7.2014 (20:54)

    Pokud není zrak natolik poškozen, že je nevyhnutelné používání brýlí anebo čoček, není na škodu vyzkoušet i výživu pro oči ve formě tablet. Osobně užívám již 5 měsíc Ocutein Brillanta po této době můžu potvrdit, že opravdu lépe vidím, nedělá mi problém zaostřit a zbavila jsem se i štípání očí. Prodává se v různých baleních, já osobně kupuji balení s 60 tobolkami, kde navíc dostanu ještě kapky zdarma.

  • Eva 28.7.2014 (13:05)

    Pokud není zrak natolik poškozen, že je nevyhnutelné používání brýlí anebo čoček, není na škodu vyzkoušet i výživu pro oči ve formě tablet. Osobně užívám již 5 měsíc Ocutein Brillanta po této době můžu potvrdit, že opravdu lépe vidím, nedělá mi problém zaostřit a zbavil jsem se i štípání očí. Prodává se v různých baleních, já osobně kupuji balení s 60 tobolkami, kde navíc dostanu ještě kapky zdarma.

  • Katka 28.7.2014 (10:24)

    Při nákupu v Globusu, jsem najednou zjistila, že prostě nemůžu přečíst, složení výrobků, tak jsem to nechala přečíst svého syna a říkala si, že jsem už unavená po celém dni a zítra to bude určitě lepší. Opak byl pravdou a zrak se mi neustále zhoršoval, štípaly mne oči. Můj oční lékař mi po kontrole řekl, že zrak je zhoršený, ale ne až tak moc, abych musel začít hned nosit brýle. Zašel jsem si do lékárny a tam mi bylo doporučeno užívání výživy pro oči. Paní lékárnice mi doporučila Ocutein Brillant, který obsahuje Lutein. Tento výrobek tedy užívám již 6 měsíců a musím říct, že jsem maximálně spokojena. Zrak se mi opravdu zlepšil, jsem schopna lépe zaostřit a štípání očí mne už také netrápí.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist