Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zbavte se plísní na zdivu vašeho bytu – termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm

Bře 1121 Autor: Komerční sdělení

maxithermZnáte z TV spotu v Receptáři Prima nápadů – spot a bližší informace na
www.maxitherm.cz

Máte starší byt? A je teplý, suchý, bez jakékoli plísně nad okny a v rozích pokojů? Pak patříte k těm šťastným. Pokud se vám na zdech plísně tvoří, máte s největší pravděpodobností problém s kondenzační vlhkostí. Pokud Vás trápí kondenzační vlhkost a  potřebujete se zbavit plísní, nezoufejte. Našli jsme pro Vás snadné,  účinné a trvalé  řešení. Vyzkoušejte termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm.

Nejčastější příčinou kondenzační vlhkosti a následné tvorby plísní na zdivu jsou tepelné mosty. Typickými místy jejich výskytu jsou rohy místností, spojnice zdí, překlady nad okny či okenní ostění.  Aby likvidace plísní byla úspěšná a trvalá je nutné se tepelných mostů zbavit. Pokud plísně pouze postříkáte fungicidním prostředkem, tepelné mosty neodstraníte. Zeď bude stále vlhnout  a plíseň se  bude opakovaně v kratších či delších časových intervalech vracet.

Pokud ale použijete termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm, situace bude jiná. Je prodyšný a jak již z jeho názvu vyplývá má výrazný antikondenzační a protiplísňový účinek. Rovnoměrně rozkládá teplo po povrchu zdi a odstraňuje příčinu problému –  tepelné mosty. Zmizí-li tepelné mosty, zmizí vlhkost a s ní i karcinogenní plísně.  Důležité je, že Maxitherm trvale odstraňuje příčinu plesnivění a současně dlouhodobě chrání zeď.

Zbavte se plísní natrvalo snadným, rychlým a účinným způsobem. Stačí použít termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm.

Hlavním efektem tohoto speciálního nátěru je snížení tepelných ztrát, zajištění tepelné pohody při pobytu uvnitř budov a současně dosažení  výrazné úspory finančních nákladů  na vytápění. Vedle těchto výhod je stále více využíván pro vedlejší, ale neméně žádoucí efekt tohoto nátěru – antikondenzační a protiplísňový účinek.

 

Více informací na www.maxitherm.cz nebo volejte 724 37 57 68

Zeď před aplikacíStejná zeď dva roky po aplikaci Maxithermu

 

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Zbavte se plísní na zdivu vašeho bytu – termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm
  • Karla 30.7.2014 (13:49)

    S likvidací plísně to není nikdy žádná sranda. Bojujeme s ní doma každý rok, jak na jaře, tak během zimy. S tímto nátěrem, ale zkušenosti ještě nemáme…a nevypadá to špatně, mohlo by to být účinné…

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist