Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Zahradní plastové obrubníky-zatloukací oddělovače trávníku

Dub 1127 Autor: Redakce

zahradni obrubnikyV dnešní době není zahrada pouze pro užitek. Většina z nás chce spíše relaxovat a užívat si soukromí na kousku vlastní půdy. Už i u nás je jasné, že základem krásné zahrady je trávník, který můžete doplnit živými ploty a různými solitérními rostlinami.

Aby tráva neprorůstala, kde nemá a byla dokonale oddělena od ostatních záhonů, použijte novinku-plastové zahradní obrubníky, kterými velmi jednoduše, kvalitně a stylově oddělíte okrasné záhony od trávníku.

Zahradní obrubníky nabízejí několik možností zpevněných cest či ohraničení:

  • Klasikou je zatloukací plastový HOBBY obrubník

Tento zatloukací obrubník z hobby kolekce je standarně dodáván v balení po 40ks, ze kterého jednoduchým zatloukáním gumovým kladivem dostanete obrubník cca 15 cm vysoký a 6 metrů dlouhý. Esteticky se velice dobře hodí ke kameni, břidlici, štěrku a ostatním materiálům používaným pro povrchy cest. Cena celého balení je necelých 500 Kč .

Fotogalerie:

oddelovacoddelovac trávnikuoddelovac zahonu.

.

.

.

  • Zatloukací podlouhlý zahradní obrubník Emerald Edge

Zatloukání do měkčí země je asi nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak vytvořit cestu, obrubník nebo záhonek (první fotografie). Obrubníků Emerald Edge obsahují zámky na koncích plátů obrubníků (délka 1,22 m), takže mohou být použity jako oddělovače, ale také jako zábrana proti roznášení sypkých materiálů z vytvořených cest.plastovy obrubnik

Hlavní výhoda těchto obrubníků je jejich ohebnost a snadná tvarovatelnost. Obrubník je takřka nezničitelný (nepoškodí ho ani strunová sekačka) s garantovanou životností 10 let. Cena jednoho plátu je 185 Kč a je k dostání v zelené barvě. V příštím článku vám přineseme informace o neviditelném obrubníku.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Zahradní plastové obrubníky-zatloukací oddělovače trávníku
  • Martin Malý, Teplice 4.5.2011 (16:01)

    dd, mám velmi tvrdé podloží, jaký obrubník mi doporučíte? M.M.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist